reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

Pewnie, że to nie dużo 7,5kg w 28tygodniu. Przecież norma przez 9 miesięcy jest do 13kg chyba, czy jakoś tak. To jeszcze daleko Ci do tego, a przecież nie jesteś w 4 miesiącu. Nie przejmuj się. Ja mam 6 na plusie i moja gin mówi, że wszystko w normie.
 
reklama
Trzymajcie kciuki!!! Jutro o 11 mam wizyte i bedzie warzne 3d i mam nadzieje ze mala sie fajnie obkreci bo jak nie nici z dobrej fotki i malenstwa niezobacze. Niech sie lADNIE NA MAMUSIE SPOJRZY :tak:
 
ja jestem jak narazie na + 5 kg mam tylko mały problem ze wlewam w siebie duzo płynów a mało wydalam. Jak pojdzie to mi zejdzie z 15 kg ;-)

Ja mam też +5 kg i jak na razie waga nie drgnęła. A też nie wydalam za bardzo płynów. No może poza ciągłym poceniem się:tak:.

Muminka trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.
 
Ja mam też +5 kg i jak na razie waga nie drgnęła. A też nie wydalam za bardzo płynów. No może poza ciągłym poceniem się:tak:.

Muminka trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

pocenie sie to mało ale strasznie draznia mnie nogi poniewaz wygladaja bardzo sexy jak bym wazyła jakies 300 kg a do tego ciezko sie chodzi na dłuzsza mete
 
U mnie po wizycie generalnie ok, tylko wciąż morfologia słaba - nadal żelazo + kwas foliowy dodatkowe i tradycyjnie ciśnienie wysokie = syndrom białego fartucha.

Trzymajcie kciuki!!! Jutro o 11 mam wizyte i bedzie warzne 3d i mam nadzieje ze mala sie fajnie obkreci bo jak nie nici z dobrej fotki i malenstwa niezobacze. Niech sie lADNIE NA MAMUSIE SPOJRZY :tak:
Kciuki trzymam, ale coby raczej na lekarza robiącego usg popatrzyło. Bo mój szkrab właśnie na mamusię non stop spoglądał (główka odwrócona tyłem do lekarza) i tyle było z oglądania buźki ;)

pocenie sie to mało ale strasznie draznia mnie nogi poniewaz wygladaja bardzo sexy jak bym wazyła jakies 300 kg a do tego ciezko sie chodzi na dłuzsza mete

Puchną Ci od początku tych upałów czy od któregoś t.c.? Nic z domowych sposobów nie pomaga?
 
U mnie po wizycie generalnie ok, tylko wciąż morfologia słaba - nadal żelazo + kwas foliowy dodatkowe i tradycyjnie ciśnienie wysokie = syndrom białego fartucha.


Kciuki trzymam, ale coby raczej na lekarza robiącego usg popatrzyło. Bo mój szkrab właśnie na mamusię non stop spoglądał (główka odwrócona tyłem do lekarza) i tyle było z oglądania buźki ;)



Puchną Ci od początku tych upałów czy od któregoś t.c.? Nic z domowych sposobów nie pomaga?

puchna mi od monetu kiedy wrociłam z egiptu do polski czyli od srody. Tam wieksze upały i nic. Generalnie to co teraz jest w polsce tam było w kwietniu i tez nic mi nie było. Mocze codziennie nogi w soli i spmaruje altacetem. Jak duzp leze to troszke sa mniejsze ale jak tylko pochodze po domu wszystko wraca. Pije duzo ale jak na mnie mało chodze na siusiu przynajmniej o 3/4 mniej.
 
Muminka kciuki zaciśnięte!
Dawidowe a kiedy robiłaś badanie moczu? Nie ma tam białka przypadkiem? Bo jak sikasz 3/4 mniej mimo zwiekszonej ilości płynów to faktycznie niezbyt fajnie, chyba, ze tak jak twój lek sugerował wprowadziłaś ograniczenie płynów to możesz sikać mniej. Mi kazali pić znacznie więcej żeby zmusić organizm do lepszej filtracji i usunąć to co sie nagromadziło i efekt powoli ale zaczyna być widoczny, do tego nosze pończochy p/zakrzepowe, które troche mnie drażnią zwłaszcza w ten upał ale cos tam pomagają.
Ja miałam w tym tygodniu robić krzywą ale jak ma być tak gorąco to poczekam na ochłodzenie...
 
reklama
Do góry