reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Faktycznie fajna sprawa z tym obrazem usg rzuconym na ścianę :)

Ja dziś idę na uzupełnienie badania sprzed tygodnia - może w końcu maluch obróci się główką do pana doktora i pokaże buźkę, da zbadać serduszko...

Trzymam kciuki za pozostałe dziewczyny i badania/wizyty!
 
My już po wizycie. Wszystko pięknie, ładnie :-) Dzidziuś rośnie jak na drożdżach - 1440 g :-)
 
Juaska - gratulacje :-) Kawał chłopa Ci rośnie! Ciekawe ile mój synuś waży ostatnio było 780 gramów. Jutro idę na USG i już się nie mogę doczekać.
 
ladygab, nice-girl dzięki dzięki!
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę nice-girl, jesteśmy na tym samym etapie ciąży, więc pewnie i z Twojego synka jest już kawał bobasa ;-)
Daj koniecznie znać!
 
Dziewczyny, przy jakiej hemoglobinie dostałyście żelazo extra. Właśnie odebrałam wyniki i mam 11,0 g/dl przy normie 12-16- to chyba nie tak źle?

Czy przy suplementacji żelazem wasi lekarze brali jeszcze jakieś inne czynniki pod uwagę, niż hemo?
 
reklama
Agrafa wg mnie powinnas brac zelazo.
Ja wczoraj robilam cukier (75g) i morfologię i zadzwonilam dzis po wyniki.
Cukier wyszedl super bo 75,5 :-) takze bardzo sie ucieszylam, ale zaraz troszkę się zmartwilam , bo hgb 10,4 :-( pomimo zażywania żelaza od 2 miesięcy ... takze kiepsko. Zeby chociaż trzymalo sie na jakims poziomi (juz nie mówie ,ze ma isc do góry) , to nie:wściekła/y:, jeszcze spada.
Zobaczymy czy lekarz zwiekszy dawkę tego zelaza ,czy zmieni na inne. Wizyta 22-go takze będę wiedzieć.
 
Do góry