reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać?

reklama
Alicja my dziś byliśmy w przychodni z powodu rzadkich kupek i mam tylko książeczkę małej to babka w rejestracji po prostu powiedziała, żeby przesłąć ubezpieczenie faksem jak już wrócimy do domu od dziadków.
Zuzance lekarz wykrył szmery na serduszku i tu jestem już pewna, że zmiana pediatry nas czeka bo ta była świetna - tylko 100 km od nas - a nasza nic nie usłyszała. Poza tym ta jest bardzo przeciwna lekom. No normalnie Zuzka się w niej zakochała. Była taka spokojna jak nigdy u lekarza. Pozawoliła żeby ktoś obcy ją dotykał...ah mogę się rozpływać :D
Poza tym bigunka u Zuzy jest bo bardzo źle znosi ząbkowanie. To widzę. Budzi się często. Maruder jakich mało etc.
Waży 7,800 :)
Happy gratulacje dla Amelki! Super dziewczynka :)
 
Happybeti,Elwirka cieszę się,że wizyty przebiegły pomyślnie:-):-):-).

Ja do lekarza na przegląd"wagowy" wybiorę się może we wrześniu. Nie będę musiała ciągnąć Kuby ze sobą;-)
 
Elwirka super, że wizyta należy do udanych :-) Oliwka robi postępy, nawet neurolog to potwierdza :-)
Tomas Oliwka przy ząbkowaniu też miała luźne kupki.
 
reklama
Elwirka super wieści!

tomas
dzięki!

jeśli małż mi nie prześle tego zaświadczenia do jutra ("dobra, dobra już Ci wysyłam" taaaa :confused2:) to pójde bez i spytam sie czy mogłabym założyć karte i zapisać sie na wizyte a to ubezp był doniosła później. Po prostu Iś już od dłuższego czasu nie była kontrolowana i chciałabym sie upewnić czy na pewno wszystko ok poza tym znów zaczynam sie jej waga martwić bo taka chuda mi sie wydaje :baffled:
 
Do góry