reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Nie wiem czy to będzie pocieszające, ale antybiotyk napewno pomoże. 6 stycznia wylądowałam w szpitalu ze skurczami, do których w MOIM PRZYPADKU, doprowadziła infekcja dróg moczowych, która przyplątała się do mnie, nie dając jakichkolwiek objawów. Dostałam antybiotyk Xorimax dożylnie i pomógł. Od tego czasu sprawdzam mocz co tydzień. W szpitalu dowiedziałam się, że ciężarne są bardzo narażone na tą przypadłość. A wyleczyć się trzeba, nawet antybiotykiem, jeśli zachodzi taka konieczność. Głowa do góry.
 
reklama
JA byłam na usg dzisiaj i mój maluch ma 2440g uff a bałam się że będzie kolosek :-)Przystopował :-) łożysko i wszystko ok serduszko bije jak trzeba a termin według usg na 29 lutego he he .Powiedział żę mi 1 marca ściągnie peser i że ma dyżur w szpitalu to może mnie rozpakować normalnie aż się boje
 
Ja dziś cholercia nie zdąrzyłam do endokrynologa! znów nie poszłam juz 4 miesiac a mam tak złe wyniki że szok! chyba jutro się umówię do byle jakiego byle by był endo :)
A jutro do gin i ciekawe co powie na moją mega cukrzycę bo ostatnio jest mega:(
 
Monika cieszę się z pomyslnych wieści :-)

dziewczyny co mają wizyty - kciuki zaciśniete, żeby same dobre informacje były :tak:

ja dziś po wizycie - szyjka ok, leki na grzybek, zlecenie na mocz i morfologię... gin stwierdził, że maluch raczej się nie powinien wygłupiac i te 2 tygodnie jeszcze w brzuszku posiedzi. Kolejna wizyta za 3 tyg. o ile jeszcze będę smigać z brzuchem - pomału dociera do mnie, że za 2 tygodnie będę juz w terminie :szok:
 
reklama
Do góry