reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

mnie też się lastpetunia wydaje, ze rosniesz i dlatego swędzi... ja mam czasami takie napady...jak juz cos mnie zacznie swędzieć to zaczyna całe ciało od razu. Przed ciazą mialam kilka razy takie "napady" swędzenia.. jak zaczynalo to koniec! Skoro wyniki w normie to na pewno tylko kwestia rozpychania, rozciągania i zmian z jakimi musi uporac się nasze ciało biedne:)
 
reklama
Mnie wsędzi brzuch ale tylko jak zakładam spodnie z pasem, czyli wtedy mam cały brzunio przykryty pasem
Jak zakładam swoje stare spodnie, czyli na brzuchu nic nie mam to nic nie swędzi
 
hej dziewczyny,
ja po 6 godzinach z hakiem siedzenia na izbie łaskawie dowiedziałam się, że mnie nie przyjma. zrobili mi KTG, o dziwo zbadali i wywalili do chaty, poniewaz nie maja miejsc. dobrze, że była ze mna moja sis bo ja juz byłam tak wymęczona, że nie zauwazyłam, że nie dołaczyli mi przyczyny odmowy .mówie Wam miodzio. także jutro znowu na izbe jade. ehh ciekawe czy tak cały tydzień spędze. jejku jak mi było żal dziewczyn, które odsyłali do innych szpitali, a miały termin.
hmm i zaczynam sie jeszcze zastanawiac co ja mam w zasadzie odpwoiadac jak mnie o tydzień ciązy pytaja bo ja sama już nie wiem, który to tydzień. patrzeć na USG czy OM ??? oni chyba powinni pytac o takie rzeczy nie??? jak dla mnie to lekka olewka z ich strony, szczególnie jesli mam skierowanie, poniewaz dziecko się gorzej rozwija ale to szczegół.
 
Ostatnia edycja:
ewstra no jak mi się nie podoba to moge do innego szpitala jechać. tylko raczej pacjenci wola byc tam gdzie czuja się w miare bezpiecznie. serio zaczynam myslec o porodzie w prywatnej klinice.:-(
 
Ostatnia edycja:
nefi jak pytają o tydzień w ciąży to mów ten wyznaczony przez ginekologa - z karty ciąży
Kurcze to bez sensu że Cię odesłali ... a jak badania ?? Co lekarz stwierdził na ich podstawie ??
Jutro tez próbujesz się dostać ??
Przecież miałaś skierowanie to jak mogli Cię odesłać ?? :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Nefi,

Współczuję, może poszukaj innego szpitala, z pacanami nie ma co, szkoad łez i nerwów.

Ja dziękuję memu M, że mogę rodzić w prv szpitalu w Medicover w Wwie, tam nie odsyłają, doktor wybrany dedykowany jest cały czas (ściągają go), położne anioły, oddział neonatologii jakby co, no ale cóż słono trzeba płacić
 
reklama
tak spróbuje jutro, a jak nie to chyba serio pomysle o innym szpitalu. tylko ja nie mam za dużego wyboru. KTG wyszło dobrze także nie panikuję, ale chciałabym wiedziec dlaczego mała wolniej rosnie.
 
Do góry