reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

dziewczyny u mnie też łożysko przoduje, ale nie mam ani zakazu seksu ani nakazu jakiegoś wielkiego oszczędzania się... ciekawe od czego zależą takie zalecenia? od lekarza czy jak?

lina - gratuluję dziewczynki :) :)

z określaniem płci = szczególnie mówieniem o dziewczynce = to nasłuchałam się od znajomych takich historii że cały czas o dzidzi mówię "dzidzia" bo nie chcę się nastawiać jakoś bardzo;) mimo że różowe ubranka kupuję... Koleżanka moja dopiero w 35 tygodniu dowiedziała się że jej dziewczynce jednak pokazał się siusiak... teraz ma Boryska..
 
reklama
Super, że wizyty udane, gratulacje!
Ja Emilkę jako dziewczynkę miałam określoną na usg połówkowym. Potem do porodu miałam jeszcze kilka usg u różnych lekarzy i zawsze potwierdzali mi dziewczynkę. Jak się urodziła i pielęgniarka powiedziała "ma pani córkę", to moja pierwsza myśl była: No przecież wiem!
 
ivi - co do płci... laska która leżała ze mną na poporodowej urodziła synka.I opowiada mi że całą ciążę miała być dziewczynka a w pt okazało się ,że chłopczyk! a urodziła w poniedziałek!!
ale znam też przypadek gdzie kobietka rodziła "dziewczynkę" a jak się dziecko wykulnęło to okazało się że to jednak synek....
a ja sama dowiedziałam się że będzie Jagódka w 24tyg. Trochę późno. ale poza mną i mężem nikt nie wiedział co siedzi w brzuszku:) i mieli niespodziankę bo wszyscy wróżyli synka:-D a my byliśmy przeszczęśliwi że mamy córcie:) Jak urodziłam i maż dzwonił powiedzieć rodzicom,że mamy córcię to wszyscy płakali:-D
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś po wizycie . Dostałam skierowanie na powtórkę cytomegalii i cukru bo mi wyszedł za wysoki :-( . Chciała mi obciążenie glukozą zrobić ale na szczęście dostałam na razie na zwykłe :-)
Słuchałam serduszka , tylko przyłożyła i już było słychać ...
Umówiła mnie na USG połówkowe na 27 października :-) ...
 
Czesc dziewczyny, jestem z Wami cały czas, podczytuje Was, jednak z braku czasy rzadko sie odzywam. Wczoraj byłam u lekarza i dowiedzialam sie, ze mam za nisko kosmówke i musze sie oszczadzac. Dowiedzialam sie tez ze bede miala 2 synusia :) obstawiałam dziewczynke ale i tak jestem mega szczesliwa...
 
ciekawe dlaczego cukier masz wyższy, nie zajadasz się więcej słodyczami?

no i już ten czas leci niedawno i genetycznych pisałyśmy w wielkim strachu i mnóstwem pytań a teraz już połówkowe są umawiane :-) ja też już mam termin na 18 października skończymy wtedy równo 20tygodni :tak:
 
reklama
Olavip nawet mi nie mów , ja w poprzednej ciąży miałam dwa razy ... Raz standardowo ,a drugi raz bo miałam straszne pragnienie w ciąży mimo że piłam dużo wody ... Za pierwszym razem po godzinie zwymiotowałam ( dobrze że już po badaniu ) a za drugim razem prawie zemdlałam ... he he .

Ewka gratuluje synusia , ja też czasami myślę że fanie by było mieć dwóch synków :tak: choć bardzo chciała bym zobaczyć jak się wychowuję córeczkę :-D
Oszczędzaj się na ile możesz ...
Duża będzie różnica między chłopakami ... Jak Marcelek reaguję na ciążę ??
 
Do góry