reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Atan - brakiem skurczy na KTG się w ogóle nie martw;) przy Tymku w środę miałam KTG które nie pokazało ani jednego skurczybyka, a w sobotę rodziłam.. Wiec to nie ma większego znaczenia chyba w kontekście porodu ;)
 
mini no bo moze dlatego ze znam tego ginka od poczatku doradzalam mu jaki laptop kupic bo mnie kiedys w sklepie pomylil i myslal ze tam pracuje no i do tego pracuje tez w służbie zdrowia jako asystentka stomatologiczna wiec tez chyba mnie inaczej traktuje bo mu czasem probki past czy szczotek przyniose ;-) i sie odwdziecza moze w ten sposob choc zastanawiam sie czy czasem po prostu mam u niego z tego powodu plusy bo czasem uda mi sie zarejestrowac telefonicznie a normalnie niema takiej mozliwosci ;-) trzeba byc rano i 15 numerkow i koniec na dzien a ja dzwonie do jego rejestratorki i ona mi daje numerek ;-) minus jeden ze trzeba jechac pol miasta i z przesiadka ;-(
 
MaMicurina, więc kciuki zaciśnięte, zazdroszczę tak częstych USG dla mnie to rarytas :-D

ja mam jutro KTG, a w czw USG też jestem ciekawe jak się Grześ miewa
 
A ja dziś po wizycie. Po ubiegłotygodniowym alarmie wszystko się uspokoiło. Mam przyjść na wizytę za dwa tygodnie i wtedy ustalimy termin cięcia. Wg gina wszystko jest OK i absolutnie nie ma powodu, żeby wyciągać Małego wcześniej. Mam się oszczędzać, dużo pić, łykać magnez i odpoczywać.
 
reklama
Do góry