reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

Bozienka nie, no płeć nie potwierdzona, to mój mąż widzi syna, równie dobrze ja bym mogla powiedzieć, że widzę córkę... mnie tam sę nie spieszy z określeniem płci, jakoś nie jest to dla mnie bardzo istotna sprawa
 
reklama
acha myslalam ze juz wiesz co bedziesz miec :) hehe ja od pierwszego dnia mowilam do brzuszka jako on ;) teraz mam mieszane uczucia napoczatku zwracalam sie jako ona a teraz hmm po zobaczeniu czegos pomiedzy nuzkami jakos mi przyszlo ze to on ale jeszcze niepotwierdzone ;)
 
Kasiurek, Perelandra super dzieciaczki i takie dobre nowiny, bardzo się cieszę na takie wiadomości
na razie szczęśliwie przebiegają nasze wizyty i oby tak już do końca :tak:

a za te które czekają na swój wielki dzień trzymam mocno kciuki

ps znowu czuje te bulgotki, motylki :-)
 
anula no wkoncu dzidizus sie rusza :p teraz beda tylko mocniejsze :) ja juz coraz mocniej czuje teraz tylko czekac kiedy beda widoczne i synek bedzie mogl poczuc :)
 
Anula -ja te to czuje i cuzlam w czasie usg i okazalo sie ze to moje perestaltyka jelit bo dzidzis wtedy kiedy ja to czulam spal ;] pani doktor ktora robila usg powiedziala ze za wczesnie na ruchy najwczesniej czuja kobiety kolo 16 tygodnia a ja sie cieszylam ze dzidziora czuje ;]


Perelandra - fajnie ze wsyztsko ok ;] no ja poszlam robic prywatnie e usg i bylo tak ze dla mnie i dla meza taki duzy chyba z 40 cali telewior wisial na scianie i tam obserwowalismy dzidziorka ;]a pani doktor -widziala na usg i robila pomiary, dokladnie tlumacyzla co gdzie i jak i powiem ci ze ja sama wsyztsko widzialam na monitorze kiedy dzidzia raczki za glowe dala itd ;] mowie troche zaplacilismy ale mamy pewnosc ze jest ok ;] warto ;] chocby dla nerowo ;] tylko ze nie nagrywalismy na płytke tego badania bo i tak mam z 20 zdjec jak nic w tym te 4d ;]
 
jelita czasem czuję ale to innego rodzaju, bardziej kłucia i bulgotanie dość dobrze wyczuwalne, a to to takie łaskotki są, jakby mnie piórkiem ktoś czasem od środka połaskotał :happy: sama nie wiem co myśleć w trakcie 14tc czy to już możliwe, że taki prawie 7cm smyk może dawać już lekko o sobie znać, bo nie czuje na pewno żadnych kopniaków, fikołków, ani pod ręką ruchów na to mam jeszcze dużo czasu :-):tak:
hmmmm?
 
reklama
Perelandra super że wszystko jest w porządku

u mnie jeszcze dwa dni i będę miała wizytę już się nie mogę doczekać,mam nadzieję że wszystko jest w porządku i maluszek rośnie sobie zdrowo
ja też odczuwam takie łaskotanie i bulgotki i wiem,że to jest maluszek,nie jest to częste,ale są
 
Do góry