reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

masz racje bo kolejna mam umowiona na 6 luty akurat ;-) i 13 luty odrazu sie umowilam bo nie wiedzialam ze moge wczesniej urodzic najwyrzej bede dzwonic i odwolywac ;-) jeszcze do mnie to nie dposzlo ze moge tak szybko urodzic ;-) :szok: ja tu caly czas myslala o marcu albo o 27 luty ;-) a tu widzisz chce szybciej wyjsc ;-)
p.s. jak cio to mam numer do ivi ale przed wyjsciem do szpitala napisze wam ze jade ;-) a biore telefon z netem wiec bede jak cio miała dostep ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
atan fajnie już masz bliziutko i córeczka naprawdę już ślicznie urosła, może zechce wcześniej się przywitać, ja na takie wieści już bym stracha miała, że zaraz zacznę rodzić ;p;p powodzenia :)
 
halo my już w domku, Marcelek w swoim brzuszkowym :-)

przeczytałam sobie kilka stron wstecz i cieszą mnie dobre wieści z wizyt i już kolejne terminy narodzin się zbliżają już na luty hohoho będzie się tu niedługo działo :happy2:

u nas na szczęście szyjka długa, zamknięta ładnie uformowana więc rodzić nie będę, no ale mam sobie odpoczywać dużo, bo te skurcze, które miałam to są takie że jak się tema nie zwolni to się mogą rozkręcać więc grzecznie w domku już odpoczywam jak lekarz przykazał i obiecałam że wrócę do szpitala najwcześniej za 6 tygodni :tak::-)
mam zrobione wszystkie badania, również USG i miałam co dzień KTG więc się nasłuchałam malutkiego łobuziaka :tak::happy2: jutro mam iść po wypis to może coś więcej na temat wszystkich badań będę wiedziała
 
atan no to juz szybciutko zobaczysz Amelke jak tak dalej pójdzie. fajnie, że mała zdrowo rośnie.
anula super, że wszystko dobrze.

ja tez po wizycie. przeżyłam chwile grozy bo małej serduszko było kiepsko słychac, wiec wylądowałam na izbie na KTG, ale jest dobrze. niemniej jednak mam skierowanie do szpitala, bo mała jednak jest za mała. :-( wiec jak sie uda to jutro jak nie to w środe powinnam iść do szpitala.
ehh, ale się zestresowałam tym serduszkiem. normalnie jak flaczek sie czuję. :-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Agusia super
Vill masz bdb podejście, oby porobili badań - na pewno będzie dobrze!
Ewstra trzymam kciuki za Twoje zdrówko, uważaj na siebie
Jopal, a nóż jeszcze się odwróci
Atan wow, ślicznie córunia urosła i chyba będzie już gotowa żeby przytulać się do mamusi
Anula witaj, cieszymy się że jest ok, odpoczywaj jak najwięcej
Nefi nie martw się, jeszcze zdążą podtuczyć malutką
a ja jutro idę na kolejne cotygodniowe ktg
 
reklama
Do góry