reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
KIndzia to całą aptekę wykupiłaś :szok: . To dobrze że uważasz na siebie , tylko szkoda że nie ma Cię kto odciążyć . A jest szansa na zamknięcie tej szyjki czy już do końca będziesz musiała na to uważać ??

.. ale nas Mata trzyma w niepewności :-D

ivi
powodzenia na wizycie ... no i czekamy na szybszą relację niż w przypadku Maty :-D
 
Kindzia - jak masz rozwarcie, to nie powinni Ci założyć klipsa na szyjkę?

Ja też wpadłam zobaczyć jak tam Mata, bo zaintrygowałyście mnie tymi parkami u dzieciatych :)
 
Jestem jestem - na wizytę na styk dojechaliśmy. No to u mnie też parka, ale wszyscy tak czuli ;-) Zdrowy dorodny chłopak - prawie 20 cm od dupki do główki i waga bagatela 511g :szok: to co gin mógł dzięki usg posprawdzać - zdrowe :tak: wstydliwy nieco był, najpierw ziewał, potem złożył rączki i sie pomodlił ;-) a na koniec robił nam a kuku rączkami :-p a jak sie wierzga :szok: łozysko na tylnej ścianie jest, stąd te ruchy inaczej czuje niż z Dobrusią :tak:
 
Noooooooo w koncu!
Mata- gratulacje!!! ale byczysko z tego syneczka!!! super, ze wszystko cacy, bardzo sie ciesze:-):-)

a nie mowilam z tymi parkami hehehehe....
no jak moglam zapomniec; jeszcze Kasiurek faktycznie tez bedzie miala do pary coreczke, ale czad:-):-D!! czekamy teraz Doris na Ciebie!
reszty podwojnym mamus nie kojarze:sorry2:

Atan
- aaa u Ciebie to tak myslalam, ze dziewuszka bedzie jak nic! jak tak od razu nie wypatrzyli siurka to wiadome bylo, ze buleczka, chociaz ja tez jak kinadzie nie bardzo wiem gdzie to tam na tej fotce:confused: GRATULACJE atan!!!:-)

je je je ale piekne wiesci na marcowkach:-):-)
 
reklama
ajako haha jak sie potwierdzi cora u mnie to sie z toba moge ubrania powymieniac jak pislam wczesniej hihi ;]


mata - no to duzy ;] moja cora w 19 tc miala 19 cm i 330 gram hyhy to pewnie w 22 tc bedzie jak twoj synek ;] hihihi


kiedy dzidzia przybiera podwojnie od którego tygodnia? pytam bo ja w 30 mialam 2 kilowca a to w sumie niedaleko to chyba teraz jakos zaczynaja co ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry