reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Aha, z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o ten bolący bok... Jak nie przejdzie przez tydzień, to zapytam na ktg. Ale to raczej nic poważnego - taką mam nadzieję ;)
 
reklama
Ostatnia wizyta Ewa? Miałam też w 38t0d, dziś mam znowu i nie wiem, czy przypadkiem jeszcze jedna mnie nie czeka, bo syn najwidoczniej stwierdził, że na taki mróz nie wychodzi;-)
 
ewa - to same pomyslne wiadomosci :)))) moj maz tez wzbudza sympatie u kobiet, szczegolnie u takich +40, co nie powiem w wielu sytuacjach pomaga ;)

ainah - mnie gin mowil, ze to przeplywy sa wazne wlasnie, a nie tylko waga ...
 
A ja dziś idę na ktg i wizytę... W ogóle to przedwczoraj wyszłam ze szpitala, matko w ciągu półtora miesiąca leżałam 3 razy, najpierw ciśnienie, potem plamienia, teraz słabe ktg... a Niuńka jak wyjść nie chciała tak dalej nie chce, a jak jeszcze zawieje śniegiem jak ostatnio to chyba na piechotę pójdę do szpitala rodzić...:szok: Także nie mogę nadrobić zaległości na bb bo dawno mnie nie było:crazy: a poza tym to moja córka waży już ponad 3600,m także kawał dziewuchy;-)
 
gosiutek a co ma rozwarcie/nie rowarcie z dzisiaj to porodu za dwa dni??? ja nie widze związku, dziś możesz nie mieć rozwarcia a juto urodzić do południa! Ja szyjke miałam do końca zamkniętą i długą na 4,5 cm a jak przyszło rodzić do się szyjka uwineła w 6h

dzięki, ale jak czytałam o dziewczynach na forum to większość już z jakimś rozwarciem,
więc się nakęciłam, że też powinnam je mieć :(
zobaczymy jutro co powie lekarz :))

Pozdrawiam
 
joamar trzymam kciuki żebyś następnym razem trafiła na profesjonalny personel.:tak:
asia dzięki mam nadzieję że się uda rodzić naturalnie:-)

trzymam &&&&&&&&&&&&&& za wizytujące dzisiaj oby wszystkie informacje były po waszej myśli :-)

mi wczoraj wieczorem wypałd czop :-D więc jest szansa że może wszystko będzie dobrze ;-)
dzisiaj już mi przeszło, ale wczoraj musiałam sobie poryczeć ;-)
hormony dają popalić :-)
 
Ostatnia wizyta Ewa? Miałam też w 38t0d, dziś mam znowu i nie wiem, czy przypadkiem jeszcze jedna mnie nie czeka, bo syn najwidoczniej stwierdził, że na taki mróz nie wychodzi;-)

Też się zdziwiłam :) Ale pani doktor mówi, że wszystko ok, problemów z ciśnieniem, cukrem itp. nie mam, więc nie ma sensu się męczyć. Teraz trzeba kontrolować się na ktg i to wszystko. Jak za tydzień pójdę na ktg, to jeszcze mnie może zbada, ale to już tak poza wizytą, tzn. nie będę za to płacić ;)

Zresztą odniosłam wrażenie, że ona nie wierzy, że ja na to ktg za tydzień dotrę ;) Miała jakiś taki błysk w oczach jak sprawdzała szyjkę i parę razy powtórzyła, że ładnie akcja się tu rozwija, po czym dodała, że oczywiście z "taką szyjką" można jeszcze "chwilkę" pochodzić. A ja głupia się nie dopytałam o co dokładnie chodzi.

W zeszłym tygodniu miałam jakieś takie irracjonalne przeczucie, że ten tydzień będzie przełomowy. Poza tym wczoraj nam padła jedna rybka, która już była słaba dłuższy czas i mamy stan życia w domu -1, więc trzeba go wyrównać ;) Same porodowe znaki ;)
 
A ja dziś idę na ktg i wizytę... W ogóle to przedwczoraj wyszłam ze szpitala, matko w ciągu półtora miesiąca leżałam 3 razy, najpierw ciśnienie, potem plamienia, teraz słabe ktg... a Niuńka jak wyjść nie chciała tak dalej nie chce, a jak jeszcze zawieje śniegiem jak ostatnio to chyba na piechotę pójdę do szpitala rodzić...:szok: Także nie mogę nadrobić zaległości na bb bo dawno mnie nie było:crazy: a poza tym to moja córka waży już ponad 3600,m także kawał dziewuchy;-)


trzymam kciuki &&&&&
 
mi wczoraj wieczorem wypałd czop :-D więc jest szansa że może wszystko będzie dobrze ;-)
dzisiaj już mi przeszło, ale wczoraj musiałam sobie poryczeć ;-)
hormony dają popalić :-)
ooo... czop odszedł więc niedługo pewnie coś się ruszy. Jak pójdę pewnie i mi powie że wszystko jest zamknięte na 4 spusty, a szyjka na 1,5 cm... matko kiedy to nastapi:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja dzisiaj też mam przyspieszoną wizytę z powodu tej krwi w moczu. Jednak od wczoraj już nie ma żadnej krwi w moczu. Mimo wszystko nie zaszkodzi jak mnie zbada, bo zrobi to na pewno.

Trzymam kciuki za pozostałe wizyty.
 
Do góry