reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

reklama
Witam kochane ja już po usg połówkowym, wiemy już że brzuszku mieszka synek :-) ale najważniejsze że jest zdrowy. A poniżej przedstawiam mojego malutkiego lokatora IMG_595x500.jpg
 
Nie taki malutki - kawał chłopa :)

Mój Mąż dalej nie chce znać płci. Powiedział, że jak sami zobaczymy na monitorze to ok, ale niech lekarz nie mówi... I co ja mam z nim zrobić?......
 
ewa przeciez jak on nie chce wiedziec to jego sprawa ty mozesz zapytac lekarza :) a za pewne jesli on bedzie wiedzial ze ty wiesz to pewnie bedzie cie meczyl zebys powiedziala hyhy :)
 
Jakie sliczne zdjecia dziewczyny!!! :-D
Wzruszylam sie hehe
ewa to moze lekarz ci powie na ucho (albo jak meza nie bedzie w gabinecie) i ty bedziesz wiedziec a on nie :-p A ciuszki i reszte kupcie uniwersalne kolorystycznie na pierwsze miesiace (ewentualnie kilka odpowiednich schowaj), a potem dokupisz po urodzeniu maluszka jakies bardziej odpowiednie, w zaleznosci od tego jaka bedzie plec :-)
 
Nie taki malutki - kawał chłopa :)

Mój Mąż dalej nie chce znać płci. Powiedział, że jak sami zobaczymy na monitorze to ok, ale niech lekarz nie mówi... I co ja mam z nim zrobić?......
Ewa zgadzam się z missiiss możesz sama poprosić lekarza żeby ci zdradził płeć dziecka, a mąż jeśli będzie ciekawy to sam cię będzie póżniej męczył żebyś mu powiedziała
 
No nie wiem, idziemy razem, więc ciężko będzie... Poza tym ja też się jeszcze waham - z jednej strony chciałabym mieć niespodziankę, ale z drugiej to tyle fajnych ubranek odłożyłam ostatnio w sklepie na półkę z powrotem, bo były albo ewidentnie dla chłopczyka, albo dla dziewczynki, że mi szkoda... Nie da się tak całkiem neutralnie kupować - i już nawet nie chodzi o kolor, ale o wzór, rodzaj itp.

Zobaczymy, może jak zobaczy Małego, to się złamie ;) A może lekarka sama powie, nie pytając, czy chcemy wiedzieć - oby ;)
 
Ja mojego męża wołam tylko na USG to więc ty też możesz go zawołać na samo USG a lekarzowi powiedzieć wcześniej żeby płeć powiedział tylko tobie. Nie wyobrażam sobie nie wiedzieć płci... no bo co z imieniem,ubrankami itp. przecież nie będziesz zaraz po porodzie biegać i kupować odpowiednie ciuszki. A tak ja dla chłopca mam już ekstra bojówki i bluzę w moro na pierwsze miesiące :D
 
reklama
Do góry