reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

ja fotki nie mam a do tego zdolowalam sie bo maluszek wdlg usg 5dni mlodszy a to niemozliwe bo dzisiaj wdlg pomiarow temp jest rowno 7 tydzien :( i boje sie ze zle sie rozwija :(((((((((((
Kasienka - a dlaczego mowisz ze niemozliwe? Mialas monitoring? Wiesz dokladnie kiedy byla owu?
 
reklama
bo mierze temp i wychodzi na to wlasnie ze dzisiaj koniec 7 tygodnia i nie chce byc inaczej ... no nic zobaczymy za miesiac na kolejnej wizycie :( samo sie wyjasni w tym czasie ... choc mam ogromna ochote isc za tydzien i zobaczyc czy w ogole maluszek rosnie ... bylo serduszko ale to niestety nie jest wyznacznik :(
 
Mi gin w piątek powiedział, że dzidzi jest o 3 dni mniejsza, ale ja też miałam 2-4 dni posuwu między cyklami, więc owulka mogła się przesunąć.

Kasienka_ na pewno wszystko jest dobrze, czasami nawet zdarzają się w cyklu dwie owulki. Nie stresuj się bo to szkodzi dzidziuniowi, ściskam :-)
 
bo mierze temp i wychodzi na to wlasnie ze dzisiaj koniec 7 tygodnia i nie chce byc inaczej ... no nic zobaczymy za miesiac na kolejnej wizycie :( samo sie wyjasni w tym czasie ... choc mam ogromna ochote isc za tydzien i zobaczyc czy w ogole maluszek rosnie ... bylo serduszko ale to niestety nie jest wyznacznik :(

:-) hej...no to spokojnie :) Wiesz ze organizm lubi platac rozne figle... A z owu nigdy nic pewnego chyba ze byl monitoring. Tak ze spokojnie. Wiesz, testy owu, temp, sluz itd... to wszystko jest bardzo niewymierne :)
U mnie tak wlasnie bylo ze ciaza mlodsza o 7 dni niz z om...I nic sobie z tego nie robie poki co. Zrestza juz to opisywalam wczesniej agacieT a poza tym 5 dni roznicy to zadna roznica chocby dlatego ze:
- po pierwsze granica bledu lekarskiego oparta na pomiarach roznym sprzetem to wlasnie +- 5 dni
- po drugie dokladnosc lekarza tez ma bardzo duze znaczenie
- a po trzecie wszystko zalezy jak twoj lekarz podchodzi do tematu wzrostu zarodka... a na tak wczesnym etapie jak wiadomo kazdy milimetr sie liczy (i tak np. moj lekarz mowi ze dzieko rosnie ok 1.2 mm na dobe a inny ze 1mm -tak wiec wg mojego lekarza po 10 dniach dzidzia powinna miec 1.2cm a wg inneg 1 cm no a te 2mm roznicy to juz masz 2 dni :)
Moze troche to zamotalam ale mam nadzieje ze rozszyfrujesz o co mi chodzi :)
 
anbas, nie trzęś gaciami :p wszystko dobrze będzie :tak:
Kasieńka, nie martw się na zapas, przecież wiesz dobrze, że niektóre donoszone dzidzie ważą 2kg a niektóre prawie 5 kg, może twoja będzie z tych drobniejszych? z reszta usg jest omylne
 
reklama
Dziewczyny jeszcze nieśmiało ale dopisuję się do Was. Póki co dwa testy pozytywne a mdłości i zmęczenie sięgaja granic. No i najważniejsze, że to moja trzecia ciąża:) witam się :)
 
Do góry