reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty lekarskie, wyniki badan, zdjęcia z usg, płeć

Jaszczurka, Nicole gratuluje dużych maluszków:-):-):-)

Nataliak super że jestescie okazami zdrowia, a jeszcze jutro rano mam zwykłą wizytę więc serduszka też posłucham....
 
reklama
Alutka gratuluje synka!!!
Reszcie dziewczyn te gratuluje udanych wizyt!!!
A co do cesarki to da się przeżyć,bo sama jestem po cesarce,ale teraz bym wolała normalny poród:tak:
 
Witam
Ja tez melduje sie po wczorajszej poznej wizycie u gina.:tak:
Moje dziewczynki sa nadal dziewczynkami i nic im nie wyroslo:-D, jedna wazy 323g a druga 353g, czyli sa caly czas o tydzien mniejsze wg usg niz wg OM i co najwazniejsze sa praktycznie rowne:-):-):-). Szyjka tez jest ok ma 3,41 cm. Mam juz powoli odstawic luteine i nospe forte, A doraznie brac tylko zwykla nospe. Dopiero 8 lutego bede miala usg polowkowe.
Na obciazenie glukoza dostalam skierowanie do szpitala gdzie przeprowadzaja badania naukowe na ciezarnych i w ramach tych badan zrobia mi krzywa cukrowa:-)

DZIEWCZYNY GRATULUJE UDANYCH WIZYT I POZNANYCH PLCI!!!!!
 
Alutka, Nicole gratulacje!!!!
nataliak, jaszczurka, ewcia, gratuluję udanych wizyt:tak:.
Mam do Was pytanko odnośnie usg, lekarz pomierzył dokładnie małego, tzn główkę, brzuszek, kośc udową. I jak to wygląda u Was? Bo wychodzi, że mój malutki ma chyba dużą główkę:baffled:, bo np brzuszek wygląda na 24 tc, kosc udowa idealnie na 26 tc, a główka na 28 tc.
 
Witam Wszystkich:-)Ostatnio tylko rzadko tu zaglądam ale sesja i ostatnie zjazdy....
Alutka, Nicole gratulacje!!!!
Estragon- mój synuś tez tak miał przy badaniu w 20 tyg. nie wszystko odpowiadało wiekowi 20 tyg, tylko wachało się od 3-4 tygodni w przód więc nie martw się:-)
 
reklama
Do góry