reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

A ja w końcu po prenatalnym - miałam je dziś. ;-) Wyniki krwi za tydzień. :tak: USG wyszło bardzo prawidłowo - Dzidzia chyba spała albo to mały leniuszek,bo nie chciał z Nami współpracować. :-p Lekarz walił mi w ten brzuch tym USG,hehe,a Maluch nie chciał się odkręcić,ale w końcu jakoś udało się zrobić pomiary. :-D Widziałam nawet,jak te Malutkie Stworzonko rusza sobie rączkami i dziubkiem pijąc płyn owodniowy. :-D
No i Maleństwo ma już 7,23cm - licząc od głowki do pupki. :-D A no i termin,oczywiście,o tydzień wyżej,niż na suwaczku,czyli wg miesiączki i ostatnich usg,termin porodu wychodzi tydzień wcześniej. :tak: No,ale dobra,trzymam się karty ciązy i pierwszego usg. ;-)

A wizytę u mojej Pani doktor mam 14.10. :tak: :-)
 
reklama
ufff jestem po wizycie :) usg OK :-)
tyle stresu, ale tak się cieszę :) dzidziuś drapał się po nosku cały czas :D i odwracał pleckami :)
co ciekawe miałam usg przez brzuch, a w poprzedniej dopochwowo, ciekawe w sumie :D widać co lekarz to inaczej, tak czy tak jestem szczęśliwa :)
 
Gratuluję wizyt :-)
Śliczne te Wasze bobaski, bo to już nie fasolki tylko dzieciaczki malutkie z rączkami i nóżkami i z czymś tam jeszcze :-D

Ja mam wizyte za tydzień 10. 10 i nie mogę się doczekać :tak:
 
reklama
Dzięki za Wasze rady! Powtórzyłam dziś usg. Udało się dojrzeć i zmierzyć kość nosową, także wszystko jest w porządku :-). Po raz pierwszy widziałam Maleństwo w 4d. Cudo! Już bym chciała je przytulić!
 
Do góry