reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

no lekarz buc, ale to w przychodni, na kase to wiedziałam, że cudów mam się nie spodziewać, poszłam do niego tylko dlatego, że mnie trochę ten jajnik i brzuch niepokoił, chociaz już w sumie po nospie przeszło, do mojego nie poszłam bo dziś nie przyjmuje, pozatym tak latać z każdą niewiadomą i 100zł za wizyte płacic to myśle.. pójde do przychodni..

moj lekarz przyjmuje mnie prywatnie, jest MEGA SZCZERY, ma specyficzne poczucie humoru ale tak pozytywnie, lekarz co prawda starej daty, takie tez ma podejscie ale widac ze zna sie na rzeczy, kolejki do niego zawsze ze hoho, babki w samych superlatywach o nim mówia, na necie tez same opinie dobre i z za granicy przyjezdzaja.. a znajomym mojej mamy i ciąże uratował i pomógł po latach w ciąże zajść :)
 
reklama
Dagmar jak tak Cię boli to Ty jeszcze dziś gnaj na izbę!!!! Ja się wystraszyłam plamki krwi, pognałam-fakt zostawili mnie na patologii na całe 1,5 dnia, ale przynajmniej się troche uspokoiłam.
 
Mliondni tacy lekarze to są straszni. Ja to mam uczulenie na takie osoby bo to się w głowie nie mieści żeby tak pacjętke traktować:wściekła/y:

Dagmar mam nadzieję że ból minie:tak:
 
Witam się po usg,miałam nerwy od rana bo jeszcze zmienili mi miejsce usg i musiałam kawał drogi jechać,sprzęt też chyba gorszy bo zdięcia nie wyrazne,ja tam mało co widzę,ale na monitorze było lepiej widać,zwłaszcza jak lekarz przełączał na 4d.Lekarz dokładny,wszystko tłumaczył,parametry wszystkie w normie dzidziuś zdrowy i na 99%dziewczynka!!!!!
Krwiak zmniejszył się o ponad połowę,plamię bo on schodzi ze mnie,więc jeszcze plamić będę troszkę.Ale mi tak ulżyło że mnie roznosi ze szczęścia,czyżbym miała mieć moją wymarzoną Milenkę?dr. mi tłumaczył że to się mierzy na podstawie kości jakoś,u chłopca jest stojący u laski leżący,on mówił że u mnie jednoznacznie stwierdza dziewczynkę.
 
ja dziś byłam u lekarza, bo cos mnie jajnik lewy kłuje ostro od trzech dni, a wizyte u mojego gina mam dopiero 18 października prywatnie, to dziś byłam w przychodni i wszystko w najlepszym porządku. Kazał się nie męczyć, brac nospe w razie co, ale nic złego nie widzi, PIĘKNIE SERDUSZKO BIŁO, maleństwo ma niecałego 5 cm, tak machało nóżkami i rączkami !!!! nosek taki piękny, fikało sobie, aż mi sie oczy szkliły. zdjecia nie dostałam ,lekarz troche buc, powiedział ze to nie supermarket i ze mam se swojego lekarza o zdjecie prosić, ale opowiedziałam mezowi ze szczegółami i też szczesliwy nie moze sie doczekać 18.10 :):):)

Pozdrawiam Was Dziewczyny !!!!

Faktycznie nieciekawy gin. Ale to nic. Ja jak teraz wylądowałam na izbie, wytłumaczyłam położnej, że plamie na beżowo i jednorazowo trochę krwi było no i wspomniałam, że się wystraszyłam bo w styczniu miałam martwą ciążę to ta "małpa" do mnie, że pewnie teraz będzie to samo, pewnie kolejna martwa ciąża. Ja pierdziele ale się wkur........ mogła się lepiej wcale nie odzywać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



Gratuluję wizyt:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluję wizyt:)
miliondni, TruskawkowaMamba to nieciekawie trafiłyście z tymi lekarzami/położnymi, ale grunt, że jest dobrze. Nie ma co słuchać głupich tekstów od osób pozbawionych empatii, niestety w służbie zdrowia i takie osoby się trafiają chociaż nie powinny.
 
milenka30 ja pier...le superancko... GRATULUJE!! (a jeszcze dziś chyba pisalam "ciekawe kiedy ujawni sie pierwsza dziewczynka" i prosze:)) Jesteśmy według suwaczków w tym samym wieku ciąży a jutro mam wizyte usg i teraz to już sie "Zesram" chyba ze zniecierpliwienia :) JA TEŻ CHCE WIEDZIEĆ JUŻ KIM JEST "KTOŚ"
:-D

miliondni współczuje - też znam takich dupków :/
 
Dagmar jak tak Cię boli to Ty jeszcze dziś gnaj na izbę!!!! Ja się wystraszyłam plamki krwi, pognałam-fakt zostawili mnie na patologii na całe 1,5 dnia, ale przynajmniej się troche uspokoiłam.

Nie mogę :( Adrian dopiero wrócił a zanim dojadę będzie 20ta, pierdzielę poczekam, nie krwawię ani nic.

Witam się po usg,miałam nerwy od rana bo jeszcze zmienili mi miejsce usg i musiałam kawał drogi jechać,sprzęt też chyba gorszy bo zdięcia nie wyrazne,ja tam mało co widzę,ale na monitorze było lepiej widać,zwłaszcza jak lekarz przełączał na 4d.Lekarz dokładny,wszystko tłumaczył,parametry wszystkie w normie dzidziuś zdrowy i na 99%dziewczynka!!!!!
Krwiak zmniejszył się o ponad połowę,plamię bo on schodzi ze mnie,więc jeszcze plamić będę troszkę.Ale mi tak ulżyło że mnie roznosi ze szczęścia,czyżbym miała mieć moją wymarzoną Milenkę?dr. mi tłumaczył że to się mierzy na podstawie kości jakoś,u chłopca jest stojący u laski leżący,on mówił że u mnie jednoznacznie stwierdza dziewczynkę.

Gratuluję!!!! Mamy 1szą forumową dziewczynkę :)

Faktycznie nieciekawy gin. Ale to nic. Ja jak teraz wylądowałam na izbie, wytłumaczyłam położnej, że plamie na beżowo i jednorazowo trochę krwi było no i wspomniałam, że się wystraszyłam bo w styczniu miałam martwą ciążę to ta "małpa" do mnie, że pewnie teraz będzie to samo, pewnie kolejna martwa ciąża. Ja pierdziele ale się wkur........ mogła się lepiej wcale nie odzywać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:



Gratuluję wizyt:tak:

No ale jaka ty okazałaś się dzielna, brawo! No cud, że jej w zęby nie dałaś :-D;-)
 
reklama
Do góry