reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

reklama
u mnie odruch wymiotny jest na samą myśl, więc musieliby mnie młotkiem ....
A pani na badaniu mi powiedziała ze oni używają tej samej rurki do kolonoskopii i gastro... Tylko ona jest praną w specjalnej maszynie i dezynfekowana. Nie wiem, czy mnie chciała tym rozbawić czy co, ale jakoś tak odruchowo zaczęłam te rurkę wyciągać ale mnie powstrzymali. :D
 
Z tego co pamiętam z zajęć na studiach to do kolonoskopii jest grubsza i krótsza a do gastro cieńsza i dłuższa dlatego mało to możliwe. Jak tata byl na kolonoskopii to najpierw tych z kolono brali a potem tych z gastro to też sobie żartowali, że tą samą rurką :)
 
Jeny, ja bym sobie też nie dała zrobić. Moja babcia miała pod znieczuleniem miejscowym i nie narzekała bardzo, a to wielka panikara jest.
 
Powiem Wam że miałam gastroskopię i np HSG to dla mnie HSG było gorsze jak mi cewnik wkładali... ja nienawidzę jak tam mi się coś robi...brr a wywoływanie porodu to u nas w szpitalu najpierw cewnik foleya brrr
 
oJEJ Kameleon miałam 2x wywoływany poród, w 2 różnych szpitalach w Poznaniu i żadnego cewnika w życiu nie miałam... "tam" też mnie dotknąć nie idzie :cool2:
 
A ja słyszałam, że na usg dziecko wyliczyli na 3500 wskazania do porodu naturalnego, a okazało się, że dziecko ma grubo ponad 4000, cała popękała, miała transfuzje krwi, pół roku dziewczyna dochodziła do siebie łącznie z plastyką pochwy. A prawda jest taka, że położne do końca kazali jej rodzić naturalne, mimo, że nie dawała rady a potem było za póź na CC. Jak u mnie wyjdzie duży maluch to też nie chce rodzić naturalnie, nawet jeżeli miałoby się okazać później dużo mniejsze.
 
reklama
Maui może miałaś rozwarcie? bo jak jest małe albo go nie ma to zakładają, przynajmniej u mnie to standard.
Nie mialam rozwarcia- syna przenosiłam, a z córką stawiłam się osobiście w 38 skończonym i powiedziałam, że ani dnia dłużej z brzucholem latać nie będę. Podłączyli oxy i tyle.
 
Do góry