reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Dlatego najwiarygodniejsza data porodu usg to jest z 12-13 tc. Potem to dzieci różnie rosną. W szpitalach zawsze patrzą na datę ostatniej miesiączki.
 
reklama
Wioleta, tez chyba obstawiam, ze to błędny pomiar i kiepski sprzęt dodatkowo. Jakos nienajlepiej trafiam na tych lekarzy na NFZ.

To teraz muszę skądś wykombinowac z jedna paczkę Luteiny. Macie na zbyciu? Chętnie odkupię :) Przejdę sie pewnie do rodzinnego albo prywatnie gdzies. Bede sie pewniej czuła jak pobiore tak do 36 tygodnia.
Ja mam duzo luteiny
 
Ja przegryzam migdały. Ale jak sobie podjem pysznych smażonych grzeszków to nihuhu, zdycham, dopóki sie nie przetrawi [emoji23]
 
Basia poszłam za Twoja radą :D czyli w słodkości na złości :p zjadłam rurkę z bita śmietaną i dwie gałki pyyysznych lodów :) mniam mniam mniam .

Ja na szczęście nie mam zgagi. Współczuję tym co mają.
 
Ania_Beata, poszła PW.

Za poleceniem farmaceutki stosuję na zgagę Gaviscon, ale w dzień przynosi ulgę na może 3 godziny, na noc za to pomaga usnąć, więc zawsze mam w domu paczkę.
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za rady. Nie mam żadnych leków na zgagę w domu. Wypiłam miętowy herbatę i juz lepiej. U mnie zgaga występuje najczęściej po soku pomarańczowym który mogę pić litrami tak mi się go chce strasznie. Pomidory tez wywołują u mnie zgagę a oczywiście musiałam zjeść bo bardzo miałam ochotę.
Koniec z zachciankami a zwłaszcza tymi.
 
Do góry