reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Gratuluje udanej wizyty.

Moja do bardzo udanych niestety nie należała ;-( pozno wrocilismy a ja nie spie juz od 5, bo myślę non stop.
Lekarz stwierdził niedomykalność zastawki trójdzielnej w serduszku i torbiel prawego splotu naczyniowego ;-( jestem załamana .... Może być tak ze zastawka się domknie samoczynnie, a torbiel się wchlonie- mam nadzieje ze tak bedzie ...ale jeśli nie...;-( bardzo się boję, za tydzień mam sie umowic na kolejna wizytę do tego p.doktora u którego robilismy badanie tylko ze do Centrum medycznego w Katowicach, bo on chce się temu bliżej przyjrzeć.
Z reszta narządów wszystko jest dobrze
Obwód główki 150,3 mm
Obwód brzuszka 134,8 mm
Długość kości udowej 27 mm
Kregoslupik w porządku
No i prawdopodobnie jest córeczka, bo lekarz mię widział tam nic na kształt siusiaka.
Przez te informacje byłam w takim szoku, ze zapomnialam poprosić o płytkę z nagraniem mojej Kruszynki :-(
Ale to nie ważne, najważniejsze zeby się wszystko dobrze skończyło....
Dzisiaj o 17:30 mam wizytę u swojej lekarki, zobaczymy co ona powie...

Gaska nie martw sie na zapas. Powiem ci na pocieszenie ze zawsze moglo byc gorzej. Moj brat nie mial polowy serca a zrobili mu operacje. I ja przez to tez zyje w nieceirpliwosci bo u nas genetyczna wada serca jest i tez mam skierowanie na polowkowe na usg do specjalnej kliniki . A tak jeszcze dodam moja kuzynka bedac w ciazy okazalo sie ze dzieciatko ma dziure w sercu i wiecice cc mialawszystko ostroznie . Maly sie urodzil i co dziurki nie ma. I jakim cudem... jesli moge ci cos poradzic to zrob sobie usg gdzies indziej. Zobaczysz czy tam potwierdza. Ale glowa w gore :) mnie czeka 5 tyg w strachu czy serduszko ok .
 
Siusiaki górą!!! ;-) U nas też piękny siusiaczek, a byłam pewna, że będzie dziewczyneczka.

Gratulacje wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki żeby wszystkie problemy maluszków zniknęły do porodu.
 
images (1).jpg dla porównania dlaczego można sie pomylić.to fotka z google z 14 tyg
To nie moje dziecko.
Tekla śliczny maluszek
Mika no a miałą byc dziewczynka.JUz z zamłodu stoi hehe. Ciekawe co u nas
 

Załączniki

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zobacz załącznik 602914 dla porównania dlaczego można sie pomylić
Tekla śliczny maluszek
Mika no a miałą byc dziewczynka.JUz z zamłodu stoi hehe. Ciekawe co u nas

o jej..jak wszystko wyrażnie widać Super :) Pewnie buzie tez tak widać :) Gratuluje synka!



GĄSKA...
jestem pierwszy raz na tym akurat forum i wpadł mi w oko twoj post.
Nie zalamuj sie! wszystko bedzie dobrze tylko myśl pozytywnie. Ja bede sie modlić za twoją dzidzie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry