reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Gratulacje udanych wizyt!
U nas też super. Lekarz podtrzymał, że na 100% będzie dziewczynka :)
Obwód główki 15,28
Obwód brzuszka 12,05
146 uderzeń serduszka na minutę
przybliżona wielkość 18cm
waga około 224g
A oto nasza Piękniusia:
Zobacz załącznik 602818

Gratuluje udanej wizyty.

Moja do bardzo udanych niestety nie należała ;-( pozno wrocilismy a ja nie spie juz od 5, bo myślę non stop.
Lekarz stwierdził niedomykalność zastawki trójdzielnej w serduszku i torbiel prawego splotu naczyniowego ;-( jestem załamana .... Może być tak ze zastawka się domknie samoczynnie, a torbiel się wchlonie- mam nadzieje ze tak bedzie ...ale jeśli nie...;-( bardzo się boję, za tydzień mam sie umowic na kolejna wizytę do tego p.doktora u którego robilismy badanie tylko ze do Centrum medycznego w Katowicach, bo on chce się temu bliżej przyjrzeć.
Z reszta narządów wszystko jest dobrze
Obwód główki 150,3 mm
Obwód brzuszka 134,8 mm
Długość kości udowej 27 mm
Kregoslupik w porządku
No i prawdopodobnie jest córeczka, bo lekarz mię widział tam nic na kształt siusiaka.
Przez te informacje byłam w takim szoku, ze zapomnialam poprosić o płytkę z nagraniem mojej Kruszynki :-(
Ale to nie ważne, najważniejsze zeby się wszystko dobrze skończyło....
Dzisiaj o 17:30 mam wizytę u swojej lekarki, zobaczymy co ona powie...
 
Gąska, trzymaj się ! Naczytałam się sporo historii na ten temat i znam wiele przypadków gdzie to wszystko się cofneło i dziecko urodziło się zdrowe. Oby tak było też u Ciebie ! A miałas robione USG geneteyczne w 11-13 tc? Przeważnie właśnie wtedy to już widać.
 
Hej Gąska, trzymaj się naczytałam się sporo historii na ten temat i znam wiele przypadków gdzie to wszystko się cofneło i dziecko urodziło się zdrowe. Oby tak było też u Ciebie ! A miałas robione USG geneteyczne w 11-13 tc? Przeważnie właśnie wtedy to już widac.

Tak miałam robione w 12 tyg., ale wtedy nie było nic takiego widać- wszystko było dobrze.

Właśnie rozmawialam z kuzynką, jej córeczka tez miała torbielki i wchlonely się po urodzeniu...
 
reklama
Gąska niedomykalności zastawek można nabawić się nawet w wieku dziecięcym i naturalnie z tego wyjść, tylko proces zajmuje troszkę czasu (nawet kilkanaście lat), a dziecko sobie normalnie żyje bez żadnych ograniczeń, trzeba tylko uważać na infekcje. Wszystko będzie dobrze, to się cofnie i torbielki znikną zobaczysz Kochana, ja wiem że łatwo mówić, ale nie zamartwiaj się na zapas, bardzo dobrze że to wyszło teraz, będziecie już mogli działać za życia łonowego, wierzę że będzie dobrze :* :* :*
 
Do góry