reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Czysta ludzka ciekawość. Człowiek z nudòw o ròznych rzeczach mysli. Masz racje :) a czy zdrowe trzeba byc dobrej mysli B-)
 
gąska no będzie dobrze!!!!!!! zobaczymy co po dzisiejszej wizycie.

dziewczynki piękne dzieciaczki, ale więcej będzie chłopców;-)
 
Dziewczyny gratuluje udanych wizyt, widać że chłopcy dominują w wątku czerwcowym! :)

Gąska trzymam mocno kciuki, musisz wierzyć ze wszystko będzie dobrze! Głowa do góry :*
 
Gratuluje wszystkim pięknych dzieciaczków .ja nie mogę wkleić fotki ,bo jestem w szpitalu i mają. w dokumentacji.Miałam wczoraj usg i dziecko to dziewczynka.Wazy 200g.
 
Gąska trzymam kciuki, żeby wszystko się pięknie ułożyło. Na badaniu genetycznym w 12-13 tygodniu nie widać jeszcze żadnych wad serduszka, tak więc nic nie można było wcześniej zobaczyć. Myśl pozytywnie i główka do góry niech córeczka spokojnie się rozwija. Zobaczysz wszystko się cofnie!

Falę wsteczną mozna zobaczyć wlasnie na USG genetycznym, jest to jeden z markerów chorób genetycznych, który zwiększa ryzko zespołu downa, edwordsa i patau. Z innego forum dot własnie wad genetycznych wiem, że bardzo czesto towarzyszy to wysokiemu NT i jest dodatkowy marker zwiększający ryzyko. Inne wady serca faktycznie widać pozniej, ale akurat niedomykalność jest badana w 11-13 tc.
Ale to bardzo czesto się cofa i torbiele wchłaniają, więc będzie dobrze.
Poniżej informacje na ten temat:

Co oznacza niedomykalność zastawki trójdzielnej (=fala zwrotna)? | www.dobreusg.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Falę wsteczną mozna zobaczyć wlasnie na USG genetycznym, jest to jeden z markerów chorób genetycznych, który zwiększa ryzko zespołu downa, edwordsa i patau. Z innego forum dot własnie wad genetycznych wiem, że bardzo czesto towarzyszy to wysokiemu NT i jest dodatkowy marker zwiększający ryzyko. Inne wady serca faktycznie widać pozniej, ale akurat niedomykalność jest badana w 11-13 tc.
Ale to bardzo czesto się cofa i torbiele wchłaniają, więc będzie dobrze.
Poniżej informacje na ten temat:

Co oznacza niedomykalność zastawki trójdzielnej (=fala zwrotna)? | www.dobreusg.pl


Aparatka u nas było wszystko dobrze na badaniu genetycznym, a teraz się tak porobilo..... :-(
 
Do góry