reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
Gratuluje udanej wizyty.

Moja do bardzo udanych niestety nie należała ;-( pozno wrocilismy a ja nie spie juz od 5, bo myślę non stop.
Lekarz stwierdził niedomykalność zastawki trójdzielnej w serduszku i torbiel prawego splotu naczyniowego ;-( jestem załamana .... Może być tak ze zastawka się domknie samoczynnie, a torbiel się wchlonie- mam nadzieje ze tak bedzie ...ale jeśli nie...;-( bardzo się boję, za tydzień mam sie umowic na kolejna wizytę do tego p.doktora u którego robilismy badanie tylko ze do Centrum medycznego w Katowicach, bo on chce się temu bliżej przyjrzeć.
Z reszta narządów wszystko jest dobrze
Obwód główki 150,3 mm
Obwód brzuszka 134,8 mm
Długość kości udowej 27 mm
Kregoslupik w porządku
No i prawdopodobnie jest córeczka, bo lekarz mię widział tam nic na kształt siusiaka.
Przez te informacje byłam w takim szoku, ze zapomnialam poprosić o płytkę z nagraniem mojej Kruszynki :-(
Ale to nie ważne, najważniejsze zeby się wszystko dobrze skończyło....
Dzisiaj o 17:30 mam wizytę u swojej lekarki, zobaczymy co ona powie...

Gaska nie martw sie na zapas. Powiem ci na pocieszenie ze zawsze moglo byc gorzej. Moj brat nie mial polowy serca a zrobili mu operacje. I ja przez to tez zyje w nieceirpliwosci bo u nas genetyczna wada serca jest i tez mam skierowanie na polowkowe na usg do specjalnej kliniki . A tak jeszcze dodam moja kuzynka bedac w ciazy okazalo sie ze dzieciatko ma dziure w sercu i wiecice cc mialawszystko ostroznie . Maly sie urodzil i co dziurki nie ma. I jakim cudem... jesli moge ci cos poradzic to zrob sobie usg gdzies indziej. Zobaczysz czy tam potwierdza. Ale glowa w gore :) mnie czeka 5 tyg w strachu czy serduszko ok .
 
Siusiaki górą!!! ;-) U nas też piękny siusiaczek, a byłam pewna, że będzie dziewczyneczka.

Gratulacje wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki żeby wszystkie problemy maluszków zniknęły do porodu.
 
images (1).jpg dla porównania dlaczego można sie pomylić.to fotka z google z 14 tyg
To nie moje dziecko.
Tekla śliczny maluszek
Mika no a miałą byc dziewczynka.JUz z zamłodu stoi hehe. Ciekawe co u nas
 

Załączniki

  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    5,1 KB · Wyświetleń: 86
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zobacz załącznik 602914 dla porównania dlaczego można sie pomylić
Tekla śliczny maluszek
Mika no a miałą byc dziewczynka.JUz z zamłodu stoi hehe. Ciekawe co u nas

o jej..jak wszystko wyrażnie widać Super :) Pewnie buzie tez tak widać :) Gratuluje synka!



GĄSKA...
jestem pierwszy raz na tym akurat forum i wpadł mi w oko twoj post.
Nie zalamuj sie! wszystko bedzie dobrze tylko myśl pozytywnie. Ja bede sie modlić za twoją dzidzie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry