reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Myślę, że 24 godziny to dobry czas. Ja np. miałam wczoraj wizytę dopiero o 20 i zanim wróciłam do domu to było na tyle późno, że już nie odpalałam komputera. Jakoś z aplikacji na telefon nie lubię korzystać...
W końcu się mówi, że brak wiadomości to dobra wiadomość ;-)
 
reklama
ja pierwszy raz jak poszlam do ginekologa prywatnie to sie zalamalam kosztem wizyty w stosunku do profesjnalnosci. stary dziad zlecil mnostwo badan ktore nie sa obowiazkowe, wsadzil palce i oznajmil ciaze. ocw usg to osobne skierowanie bo jego cudowny gabinet nie posiadal sprzetu...
potem na prosbe meza poszlam na nfz i to co mnie spotkalo przekreslilo wiare w panstwowa sluzbe zdrowia....dwie znudzone zyciem grubaski, sproblemowane ze ktos przyszedl uswiadamialy mnie cala wizyte ze porysowalam im podloge butami i musza teraz sprzatac:) w gabinecie oczywiscie nie bylo mowy o usg-brak sprzetu, wsadzila mi palce i nawet slowa nie powiedziala ze jestem w ciazy!!!!!!!!! kazala tylko przyjsc jak objawy nie mina w ciagu tyg totalna porazka.ehhh
za trzecim razem znalazlam nr do ginekologa na forum, pani nie miala tego dnia miejsca ale przyjela mnie jak powiedzialam jak fatalnie sie czuje. wypytala doklanie o wszystko i zlecila badania adekwatne do wywiadu i od razu usg na miejscu. jestem bardzo zadowolona bo widac ze lubi to co robi, na kazde pytanie odpowiada, sama duzo tlumaczy, czuje ze jestem w dobrych rekach. a co najwzniejsze to wizyty nie sa drogie jak na warszawe. wam zycze tak samo dobrej opieki kochane:)
 
ja pierwszy raz jak poszlam do ginekologa prywatnie to sie zalamalam kosztem wizyty w stosunku do profesjnalnosci. stary dziad zlecil mnostwo badan ktore nie sa obowiazkowe, wsadzil palce i oznajmil ciaze. ocw usg to osobne skierowanie bo jego cudowny gabinet nie posiadal sprzetu...
potem na prosbe meza poszlam na nfz i to co mnie spotkalo przekreslilo wiare w panstwowa sluzbe zdrowia....dwie znudzone zyciem grubaski, sproblemowane ze ktos przyszedl uswiadamialy mnie cala wizyte ze porysowalam im podloge butami i musza teraz sprzatac:) w gabinecie oczywiscie nie bylo mowy o usg-brak sprzetu, wsadzila mi palce i nawet slowa nie powiedziala ze jestem w ciazy!!!!!!!!! kazala tylko przyjsc jak objawy nie mina w ciagu tyg totalna porazka.ehhh
za trzecim razem znalazlam nr do ginekologa na forum, pani nie miala tego dnia miejsca ale przyjela mnie jak powiedzialam jak fatalnie sie czuje. wypytala doklanie o wszystko i zlecila badania adekwatne do wywiadu i od razu usg na miejscu. jestem bardzo zadowolona bo widac ze lubi to co robi, na kazde pytanie odpowiada, sama duzo tlumaczy, czuje ze jestem w dobrych rekach. a co najwzniejsze to wizyty nie sa drogie jak na warszawe. wam zycze tak samo dobrej opieki kochane:)


a gdzie zamierzasz rodzić dagos? Ja tez dopiero za 3 razem trafiłam na wspaniałego lekarza.
 
nad tym caly czas sie zastanawiam, madalinskiego i inflancka napewno odpada bo kolezanki zaluja tam porodu.slyszalam ze w czerniakowskim maja bardzo dobra opieke nad maluszkami choc sam porod pozostawia wiele do zyczenia. ja mieszkam na mokotowie i chcialabym gdzies blisko. mieszkam 3przystanki od mswia, bylam u nich pare razy w zwiazku z anemia i moge powiedziec ze na kasprzaka jest lepiej.
 
nad tym caly czas sie zastanawiam, madalinskiego i inflancka napewno odpada bo kolezanki zaluja tam porodu.slyszalam ze w czerniakowskim maja bardzo dobra opieke nad maluszkami choc sam porod pozostawia wiele do zyczenia. ja mieszkam na mokotowie i chcialabym gdzies blisko. mieszkam 3przystanki od mswia, bylam u nich pare razy w zwiazku z anemia i moge powiedziec ze na kasprzaka jest lepiej.


a widzisz ja myślę pomiezy św Zofią a Madalińskiego, w tym drugim pracuje moj doktorek, negatywne opinie niestety sa o wszystkich szpitalach, chyba będzie jednak św, Zofia.

mea dla przykladu tam gdzie prywatnie przyjmuje moj doktorek, wizyta kosztuje 150 a USG 200.
Ja mam to szczescie chodzic do niego do enel gdzie mam abonament, ale czasem kiedy nie ma terminu w enel chodzę prywatnie.
 
Ostatnia edycja:
no tak, kazdy subiektywnie przeciez ocenia i inne ma wymagania. chyba zapytam o opinnie swoja ginekolog skoro mam do niej takie zaufanie...
 
reklama
mea koszt calej wizyty kosztuje 150zl, a tyle zaplacilam same skierowania u dziadka.....gdzie moj maz nie mogl przebolec ze usg mam sobie sama zrobic, nie wspominajac ze nawet butow nie bylo i spodnicy.....
 
Do góry