reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Dzięki dziewczyny za opisy wizyt!
ehhh... zdecydowanie będę co jakiś czas kontrolnie wybierać się na wizytę prywatnie, widzę że takie olewactwo nie jest normą nawet w nfz...
u mnie całe szczęście wszystko jest raczej dobrze, ale przecież przy takich wizytach to by nawet nie zauważyli, że coś się dzieje dopóki kobita w szpitalu nie wyląduje.
 
reklama
Gratuluję i sprawozdaje co u mnie wczoraj na wizycie się działo :-)
Lekarz najpierw wypytał co i jak a później na fotel i badanie ręczne. Później to co lubimy najbardziej czyli USG
Dzidzia jest coraz większa i co do terminu rozmiarowo pasuje idealnie jak OM :tak: pomierzył, posłuchał serduszka no i to co stresowało mnie najbardziej, czyli zmierzył szyjkę i wszystko jest dobrze :-D szyjka nie skraca się i jest zamknięta!!!
Lekarz jest wspaniały - miły, uśmiechnięty, cierpliwy, odpowiada na wszystkie pytania i to bardzo obszernie i zrozumiale dla laika. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Jeśli ktoś z trójmiasta szuka lekarza to mogę ze spokojnym sercem polecić
Jedyne co to odradził mi pracę przy komputerze przez 8 godzin. Mówi, że za długo nie wytrzymam, a dokładniej moja rosnąca macica. No nic trzeba pogadać z pracodawcą na ten temat...
Niestety nie udało się ustalić płci. Dzidziuś nie chciał nic pokazać. Trzeba dalej czekać :tak:
 
gratuluje kasia!

Dziewczyny
chyba trzeba sie umowic ze jak ktos ma wizyte to jesli w ciagu 24 h nie daje znac to dopiero zaczynay sie martwic, bo czasem po prstu nie ma jak dac znac albo ktos pojdzie swietowac - a wczesniej czekamy grzecznie bez nerwow :)
 
reklama
Do góry