reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

reklama
witam:)
to moje początki na tym forum, chociaz na babyboom zagladam juz od kwietnia. dowiedzialam sie wtedy o pierwszej ciąży, która niestety zakonczyla sie w 17tym tyg (zespół Turnera). teraz jestem szczęśliwie w kolejnej ciąży, wg OM 16tydz, wg mojego gina 15tydz. wszystko jest ok, oprocz malego zrostu po poprzedniej ciazy, ale jest w samym rogu i nie powinien stanowic zadnego zagrozenia. 2 tyg temu mialam dokladne bad usg w szpitalu i pobrali mi krew na test podwojny. bad usg wyszlo b.dobrze, pani dr powiedziala, ze "dziecko sugeruje, ze chcialoby byc dziewczynka, ale to narazie tylko sugestie";) na wyniki testu podwojnego musze czekac do 2stycznia, bo dopiero wtedy byly wolne miejsca na wizyte w poradni genetycznej. ale jestem dobrej mysli razem z mężem, zwłaszcza, ze usg jest w porzadku:) z badan krwi mam tylko czerwone krwinki ledwo w granicach normy.co prawda w ciazy to normalne, ze czerw. krwinki sa nizsze, ale gin przepisal mi zelazo dodatkowo do witamin.
uh... ale sie rozpisalam! ale musialam nadrobic jakies 3 m-ce;p mam nadzieje, ze wybaczycie;)
pozdrowienia dla wszystkich przyszlych mam:)
 
witam:)
to moje początki na tym forum, chociaz na babyboom zagladam juz od kwietnia. dowiedzialam sie wtedy o pierwszej ciąży, która niestety zakonczyla sie w 17tym tyg (zespół Turnera). teraz jestem szczęśliwie w kolejnej ciąży, wg OM 16tydz, wg mojego gina 15tydz. wszystko jest ok, oprocz malego zrostu po poprzedniej ciazy, ale jest w samym rogu i nie powinien stanowic zadnego zagrozenia. 2 tyg temu mialam dokladne bad usg w szpitalu i pobrali mi krew na test podwojny. bad usg wyszlo b.dobrze, pani dr powiedziala, ze "dziecko sugeruje, ze chcialoby byc dziewczynka, ale to narazie tylko sugestie";) na wyniki testu podwojnego musze czekac do 2stycznia, bo dopiero wtedy byly wolne miejsca na wizyte w poradni genetycznej. ale jestem dobrej mysli razem z mężem, zwłaszcza, ze usg jest w porzadku:) z badan krwi mam tylko czerwone krwinki ledwo w granicach normy.co prawda w ciazy to normalne, ze czerw. krwinki sa nizsze, ale gin przepisal mi zelazo dodatkowo do witamin.
uh... ale sie rozpisalam! ale musialam nadrobic jakies 3 m-ce;p mam nadzieje, ze wybaczycie;)
pozdrowienia dla wszystkich przyszlych mam:)


pAnna witamy Cię, ale tym razem napisałaś
w wątku o wizytach, tu piszemy po wizytach, badaniach itp :)) proponuję przenieść ten wpis na głowny wątek tu:
https://www.babyboom.pl/forum/czerwiec-2014-f541/czerwcowki-2014-a-67948/
 
dzieki, przeniose. myslalam, ze napisalam na temat, tyle ze zachaczylam o wczesniejsze wizyty/historie. postaram sie wczytac bardziej w forum i pisac bardziej "na temat" :)
 
dzieki, przeniose. myslalam, ze napisalam na temat, tyle ze zachaczylam o wczesniejsze wizyty/historie. postaram sie wczytac bardziej w forum i pisac bardziej "na temat" :)


pAnna - myślalam ze chcesz się przywitac ze wszystkimi i powiedziec pare słów o sobie, a to robimy na głównym wątku, nie bierz tego do siebie, ja tez sie mylilam na poczatku i wszystkie pewnie, więc spokojnie, kwestia wprawy :)
cieszę się, że teraz wszystko jest dobrze u Ciebie, trzymam mocno kciuki :))
 
reklama
Do góry