reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Juz po, wszystko super! Torbiele zniknęły :-) dzidzi jest starsze, 14 t 3d :-))) ale uparte nie chciało sie odwrócić :/) cały czas machalo raczkami do mamusi :) nie uwierzycie - pokazałam doktorkowi wkładkę bo sie stresowałam uplawami, powiedział ze to normalne po luteinie.

Josie- gratulacje :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja nie byłam ani razu na fotelu, każda wizyta to ciśnienie ważenie, wyniki co druga wizyta(w ciąży mnogiej na każdej), lekarz odpowie na każde pytanie i mogę do niego dzwonić w każdej chwili; nie wiem czy jest potrzeba badania na każdej wizycie, zdziwyłybyście się jakbyście prowadziły ciążę w UK, tam prowadzi ją położna ni ma zadnych badan, masz 2 usg i tyle jak powiesz ze coś cię boli to odpowiedź jest:jest pani w ciąży ma prawo boleć ;)
ciastko myślę, że nie masz się czym martwić, jeśli jednak nie jesteś zadowolona z lekarza prowadzącego zawsze możesz go zmienić
 
|Weronika Karolq josia Gratuluje udanych wizyt!
Edytko masz racje Ale przy ciązy bliżniaczej powinnaś mieć już badanie gin zw na szyjkę właśnie.Co do Uk to total porażka.Ciekawe czy księżna Kate też tak miała:-p
 
zdjęcie(17).jpg a to sa stópki Naszego Skarbu :) Pan doktorek mierzył wszystko po kolei i choć małe się chowało, to wszystko sprawdził :))
 

Załączniki

  • zdjęcie(17).jpg
    zdjęcie(17).jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 43
edytka ma razje z tym badaniem. Ja ostatnio mialam swojego gina spytac czy musi co wizyte bo juz mnie to denerwuje :D
W irlandii wlasnie jest tak jak w UK,
oczywscie jak sie plami naprzyklad to badaja ginekologicznie - ale tak 'normalnie' to nie jest chyba ich ulubione zajecie.
 
reklama
Do góry