reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Monique Strauss pisze:
Witam witam. Muszę się poprawić z tym zaglądaniem na forum bo ostatnio Doxa mi "nagadała" wczoraj Shady...
A my już po nalocie rodzinki( w tym teściowej)dzidzi okąpane słodko śpi po wielkich bojach związanych z ząbkowaniem.Małż "oddał się "lekturze( pochłania kolejną książkę Browna) córka przygotowana do szkoły też czyta- Pollyanna, więc mam wolne.Mogę z wami pogadać...jeśli ktoś chce.

Nagadałam i od razu są efekty ;)

O rany POLLYANNA - moja ulobiona książka!!! Mamusie, zwłaszcza dziewczynek apeluję, dopilnujcie by Wasze córunie ją przeczytały, a jak same nie czytałyście to koniecznie zróbcie to teraz!
Obawiam się, że chłopcy nie będą zainteresowani :(
 
reklama
Monique ależ oczywiście, że czasem lepiej z przyjaciółmi niż z rdziną!!!

Tylko że z moich doświadczeń wynika ... że przyjaciele po latach przestają nimi być, a rodzina ... hmmm też to różnie bywa ;) Moimi chrzestnymi byli "znajomi rodziców", chrzestny mieszkał w bloku obok ... a kontaktów zbyt częstych nie mieliśmy!
W każdym razie ja mam zamiar wybrać z rodziny, pierwsze typy już mam ;)
 
Witam!

STO LAT! STO LAT DLA IGUNI! :) :-* :-* :-* :-*

Orzech, Jarrela słodkie macie córeczki. :) :)
Jolik, Shady a Wasi synkowie to małe przystojniaki. :) :)
Jazz Duzo zdrówka dla Ignasia
I wszystkich zaziębionych - trzymajcie sie cieplutko :)

Doxa pisze:
O rany POLLYANNA - moja ulobiona książka!!! Mamusie, zwłaszcza dziewczynek apeluję, dopilnujcie by Wasze córunie ją przeczytały, a jak same nie czytałyście to koniecznie zróbcie to teraz!
Obawiam się, że chłopcy nie będą zainteresowani :(

Moja też :)
I na pewno bedę chciała żeby Natalka w przyszlosci ją przeczytała :)
I jeszcze Anię z Zielonego Wzgórza :) (Tak samo ulubniona jak Polyanna :))
...a potem Sapkowski.... ;) ;D
 
O Luszka, nasz nocny marek ;)

hmmm Anię też lubiłam czytać :)  a od Pollyanny nauczyłam się zawsze znajdować pozytwyną stronę każej sytuacji! Naprawdę się da i naprawdę lepiej się wtedy żyje  :)

A Marry Poppins czytałaś??  :laugh: :laugh: :laugh:
 
a ja uwielbiałam "Dag córka Kasi" - nie pamiętam autora.....to podobny klimat - historia małej dziewczynki w dalszych częściach dorosłej już kobiety...
 
Jazz tego nieznam :-[ hmmm musze nadrobić! Bo ja lubię taką literaturę :) Szkoda że nie mam dziewczynki ;)

Oli to pewnie będzie czytał serię Pan Samochodzik itp. :laugh:
 
Znalazłam "Dag córka Kasi":

Lilian Seymour-Tułasiewicz - Polska i Stany Zjednoczone w pierwszej połowie 20 wieku. Środowisko polskich emigrantów. Dziewczyna z Podhala wyjeżdża do krewnych w Ameryce, tam zakłada rodzinę. Opowieść o trzech pokoleniach tej rodziny.

 
reklama
Mała przerwa na karmienie. No tak ja własnie córcię zaopatruję w te wszystkie fajne książki które ja lubiłam czytać.Ania, Pollyanna itd. Synuś znajomych -lat 10 pasjonuje się natomiast Stephenem Kingiem- pochłania w weekend jedną książkę średnio.
 
Do góry