reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Efunia - moj chlop tez wyjezdza czesto. Malutka zaczyna zabkowac i wczoraj marudzila przez 5h - juz napawde mialam dosc. W dodatku w domu mamy ostatnio lawine klotni i z tego wszystkiego deprecha sie u mnie zaczyna.. placze ciagle ech.. A od chlopa slysze tylko: no i czemu ty znowu placzesz
 
A Teddy, odnośnie Twojego ostatniego posta. Wiem o czym mówisz ale zobaczysz jak z drugim to dopiero wszystko ucieka :) a starsze dziecko to już jak kumpel.
 
Kaszu przykro mi z powodu króliczka :(
Teddy to tak to już jest z tymi dziećmi :( Ja też czasem myślę, że Kamila za szybko rośnie. Ciągle coś jest za małe :(

Dzisiaj coś jakby u nas drgnęło. Pobudka nie o 3 a o 4.3o a potem 7.30, chyba moje dziecię wydłuża sobie sen nocny ;) Oby
 
Kaszu, to jest taka herbatka z masą różnych owoców i zapachów, pięknie pachnie, jest pyszna, też na zimno. Jak się ja zaparzy to w całym domu pachnie świętami, tam są i jabłka i hibiskus, skórka pomarańczy, migdały, kardamon, bławatek...
 
reklama
Teddy no właśnie mnie taka nostalgia ciągle łapie, że każdego dnia jest większy i inny i już nie będzie taki sam ...

A Warszawa rzeczywiscie stoi, mój mąż jechał do pracy 2 godziny i 15min! Mam nadzieję, że jakoś dojadę do Międzylesia!

Syla - no właśnie nie wiem co z naszymi spotkaniami, bo gardło znowu drapie i z nosa zaczyna lecieć, na razie z 1 dziurki ... nie chciałabym pozarażać Waszych dzieciaczków ...
 
Do góry