reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama

MOPS OPS czy KLOPS wsio rawno.... ;) wazne ze chodzi mi o osrodki pomocy spolecznej.......bo ponoc nalezy mi sie kasa co miesiac od nich i musze sie dkoladnie wywierdziec
 
Witajcie laski i bobaski
W nas od rana zawiewa i zamiata ;)
małż 2 godziny do pracy jechał :o a normalnie to mu zajmuje 20 minut....
 
Dzień dobry Kobietki,

Ale stron przybyło ::)

Nigdy nie zaglądałam na inne fora, i chyba dobrze robiłam. Ledwo mi starcza czasu na nasze BB.

Imprezka Oli super. Dzieciaki bawiłay się fantastycznie, rodzice zachwyceni. Do późnego wieczora dostawałam sms - y i tel z podziekowaniami. Chlebem pachniało w całej okolicy ;)
Sąsiedzi wczoraj zagadywali co to było. 8 bochenków chleba w piecu, może zrobić zamieszanie :laugh:
Salon wymalowany, ciotka od klawiszy dojechała.
W ramach laby po kinder balu zrobiłyśmy sobie babski zlot i siedziałyśmy do 3 nad ranem sącząc winko i zjadając się sałatkami i ciastem. Potem śniadanko Ola do przedszkola, a my udałyśmy się na korekcę "smutnych jamniczków" na Grochowską!!
Było super mamy staniczki korekcyjne, biusty bujne (ja mam E!!!) jesteśmy bardzi zadowolone. Babeczki poleCAM Grochowską, to co wiemy o stanikach i biustach, to mity. sPĘDZIŁAM TAM PÓŁTOREJ GODZINY I MAM PIERWSZY RAZ W ŻYCIU DOPASOWANY STANIK, WIEM JAK ZAKŁADAĆ STANIK W SPOSÓB ODPOWIEDNI ( ZAPEWNIAM wAS, ŻE NIE JEST TO TAKIE PROSTE). A piersi wyglądają w staniczku jak u gwiazdy z hollywoodu ;D
 
Luszka u nas też. A że mam wózek a nie pług śnieżny, więc znowu dziecię w domu siedzi. Jak ja bym chciała mieć balkon ...
 
reklama
Do góry