reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

wlasnie skonczylam lupac orzechy...
....musze pamietac, zeby w nocy nie chodzic boso po pokoju...
....Misiek jak rano wroci z pracy to mi kaze samej sprzatac, zebym sie nauczyla klasc gazety na podloge przy takiej robocie....

....ale ogolnie to rewelacyjnie... jeszcze mi checi nie opadly.... ;)
 
reklama
witam dziewczynki...
jutro wilia.
a my sami w domu :(
lindsay już ci pisałam, ze mamy te same objawy i póki co to jest niby tylko uczulenie na mleko krowie. także może nie będzie tak źle.
ja okresu to nie chcę u siebie widzieć jeszcze przez miesiąc co najmniej! dopiero w tamtym tygodniu skończyłam krwawić po połogu. ponadto jeśli u mnie już też się zaczęło, to może sama powinam założyć dział wrzesień 2006???? o losie!!!
syla dziękuję za życzenia dla męża :-* przekażę na pewno. wy w tej warszawie to macie super służbę zdrowia. u nas już by go wywalili, a u was jeszcze trzymają póki nie będzie ok...
 
Witam! Nockę miałam nawet udaną tylko o 3.oo i o 6.20 karmienie ale wstałam jakaś niewyspana i w dodatku z bólem głowy bbrrr.Miałam iść na ostatnie zakupki ale najpierw muszę jakoś się pozbierać.Dziewczyny czy wy też tak macie,że przy każdym przytulanku myślę czy nie zaszłam w ciąże?Muszę zaraz po świętach pędzić do gina po jakieś anty bo chyba mi psychika siądzie. :)
 
czesc laski i bobaski... :)

orzechowiec w piecyku, a mi sie geba klei od tej masy... wylizalam garnek, jeszcze goracy... chyba to bedzie super... :)

kiedy sie moje chlopaki obudza, wyruszam na posukiwanie skorki pomaranczowej... ;)
 
tylko ja nic nie robię na te święta???
małżonowi powiedzieli, ze najwcześniej w 2 dzień świąt go wypuszczą. wszystko przez to, że przyjechał do szpitala na ostatnią chwilę. jeszcze trochę a byłby mu się rozlał ten wyrostek.... :mad: ładne rzeczy. pierwsze nasze święta po ślubie i jego nie ma!
tymuś spał dziś od 22 do 5.20 a później do 7.30 jeszcze...
nawet nie ma mowy, zeby go w nocy budziła na żarcie. mały je i ulewa... a ja po karmieniu dziś rano odciągnęłam 40 ml pokarmu. zaczęłam znów karmić spod pachy i tymson mniej się kręcił przy cycu. szkoda, ze u nas nie ma doradców laktacyjnych :(
czy bycie matką musi być takie stresujące??? :-[
poza tym chyba jeszcze się jakaś infekcja oczek przyplatała, bo mu podpuchły oczka i poczerwieniały powieki...
dziś będę się relaksować. możd zrobię prasowanie, ale nic poza tym.
prezent dla małżona nadal nie dotarł. wq... mnie ta poczta!
to się wyżaliłam...
zazdroszczę wam szaleństwa przedświątecznych przygotowań :p :-[
 
Witam Mamusie!!

U nas nocka spokojna. Karmienie o 3 i 7. Teraz Gabrysia spi.
Wczoraj bylam na wigili firmowej. Juz sie pytaja kiedy wroce do pracy..

 
Dzisiaj wyjezdzamy na Swieta nad morze do rodzicow.

Zatem wszystkim Mamusiom i kochanym Malenstwom:
Niech sie spelnia swiateczne zyczenia,
te latwe i trudne do spelnienia.
Niech sie spelnia te duze i male,
te mowione glosno lub wcale.
Niech sie spelnia krok po kroku,
tego zyczymy w Nowym Roku.

Gabrysia i Jej mama
 
reklama
Efunia Jestem z Tobą. Ja też nic wielkiego nie przygotowuję na święta bo cały czas mam nadzieję że pojedziemy jednak. Też zazdroszczę wszystkim tej krzątaniny.
A może będziesz miała niespodziankę i wypyszczą jednak męża na wigilię... nigdy nic nie wiadomo. :) Życzę Wam tego z całego serca

Kasia74Ja też myślałam o jakiś pigułach anty ale moja gin powiedziała że jak urodziłam dziewczynkę to lepiej pomyśleć o czymś innym. Nie jest udowodnione czy to co przejdzie z mlekiem do jej organizmu nie będzie miało w przyszłości wpływu na jej miesiączkowanie. A ta gin do której poszłam powiedziała że ona ma fioła na punkcie ginekologii dziecięcej więc nie będzie ryzykować jak nie ma pewnosci czy to nie zaszkodzi. A tak w ogóle to poradziła żebym zachodziła w następną ciążę bo jak to wyraziła na cztery lata mam pieluchy a potem spokój i "lekcje odrobione". I w sumie troche racji ma tym bardziej że trzydziestka zbliża się wielkimi krokami ;D
 
Do góry