reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Kasiu 74 bardzo bardzo dziekuje za kartke - ;) ;) ;)
Vertigo Tobie rowniez wczesniej juz podziekowalam
Mykam do lozka bo jutra duzo mam do załatwienia
Oby moj mały spal tak jak wczoraj jak go polozylam o 20 to obudzil sie o 4,00 ale trzeba dodac ze o 20,00 wypij pelne 180 ml ;D ;D ;D
 
reklama
Kasiu! Dziękujemy za kartkę, bardzo nam miło.
Teddy - dokładnie taki mail, nie wiem czemu nie doszło, na pewno kartka jest super!
 
Mam pytanko do Lindsay i Teddy:Dziewczyny czy wy karmicie piersią i dostałyście @ czy już nie jesteście karmiące.Słyszałam,że kobiety karmiące przynajmniej przez pierwsze pół roku nie mają @.Ja karmię cały czas ale od kilku dni dziwnie boli mnie brzuch tak jakby na @, więc jestem ciekawa jak to było u was.
Moja dzidzia dzisiaj strasznie grzeczniutka była, oby nie zaszalała w nocy :)
Jutro mam zamiar nawiedzic kilka sklepów i kupić nareszcie ostatni prezent, a popołudniu będę szaleć w kuchni i piec ciasta.W tym roku to tylko piernik i miodownik,bo muszę zacząć liczyć kalorie :)
 
Efunia, dobra jesteś ;D. W sumie może faktycznie tak trzebaby zrobić. Z roboty by nas wyrzucili i mogłybyśmy siedzieć z dzieciakami (ja już z trójką ;D).
Jolik, co Ty na to?
 
reklama
Do góry