reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

wspolczuje Teddy, bo ja przed ciaza to sciany gryzłam z bólu :(

Efunia nie wiem, bo oczko przestało ropiec dzien przed jak sie dowiedzialam. ale lepsze to nic antybiotyk.
 
reklama
Efuniu, ja też nic nie przygotowuję, czekam na choinke i będe ubierała. I to całe moje przygotowania:) Dzięki za kartkę :)

A tak w ogóle to dzień dobry!!
 
efuniu thx za kartke. ja tez nic nie robie. oba swieta u rodzicow- raz jednych raz drugich. wigilia w domu, ale cateringiem mama sie zajmie :)
a jak budzilas Tymka? bo u nas to tylko 'rozbiorka' do golasa dziala ;) Tole budzilam tylko przez tydzien i to juz na cyce pomoglo. teraz wstaje sama i sciagam, chyba, ze slysze pomruki albo mlaskanie to wtedy budze, bo i tak sama by sie ocknela.
na ml sciagniete laktatorem nie patrz - Tymcio na pewno wyciaga tyle ile mu potrzeba! i nie schizuj! cyce sa wredne - jak przestaniesz o nich myslec to sie wszystko ulozy!
 
no nie budzilam go wcale i juz. wieczorem bylam taka zmeczona, ze jak pomyslalam o nocnym wstawaniu to mi sie slabo robilo. tym bardziej, ze jak pisalam w watku o karmieniu, wczoraj malgosia przytomnie zauwazyla, ze skoro moje dziecko robi 4-5 kupek dziennie i sika na potęgę (na tetrze sprawdzone po poludniu robi ok.10 sików w ciągu 1,5-2 godzin... ) to jak moze miec za malo pokarmu... wiec chyba nie o to tutaj chodzi :( boje sie ze przez to ulewanie on sie tak kreci. podrazniaja mu przelyk te "zwroty"... no, nie wiem, nie wiem... po karmieniu pracuje laktatorem i pije herbatke hippa, ktora polecala mi malgosia... no i tyle. boje sie natowmiast, ze niepotrzebnie pobudze laktacje tak, ze maly z kolei bedzie sie krztusil moim mlekiem jak bede go miala za duzo. juz teraz po nocy jak samo mi leci to on sie czasem krztusi...
po swietach pojdziemy do lekarza i zobaczymy co nam powie...
a co do butli to masz racje vertigo, jak dam butle to chocby nazarty byl do obrzygania i tak pociagnie...
 
a może Efunia jesteś za bardzo zestresowana - mąż w szpitalu, głupi pediatra, słabe przybieranie Tymka.. i on to wszystko wyczuwa i to jest przyczyna??
 
no właśnie też się boję, ze sama się nakręcam a przez to i jego. może on okej przybiera? minimum dla dzieci na cycu to 300g miesięcznie. także tymuś i tak jest ponad normę... może taka jego uroda? będzie chudy jak ojciec... ;D
 
reklama
Wiem ze mnie tutaj prawie nigdy nie ma ale bardzo chce wam zlorzyc zyczenia swiateczne.

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!

Wesołych Świąt!

A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.

Wesołych Świąt!

A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

Zycza Ania, Olivia & Piotr
 
Do góry