reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dzień dobry...

lindsay dlatego ja się boję cokolwiek wyrzucac :-D

magdusiek tymek też sam sprząta. nawet w sobotnich porządkach uczestniczy i wyciera kurze. ale takie duże porządki robię ja. bo jestem fanatyczką poukładania :-D

wczoraj tymek twardo prał z tatą dywan. dostał małą szczoteczkę i szorował. że nie wspomnę jak wspaniale potrafi umyć mopem lustra w całym domu :-D mam nadzieję, ze jakaś dziewczyna się ucieszy za te parę lat...

ja na jesieni powynoszę te wielkie rzeczy na strych żey zrobić miejsce na sztalugi i konika bujanego. psa mam zamiar oddać do przedszkola, ale najpierw trzeba zakupic konia,żeby tymek się nie zbuntował.
 
reklama
Witam,
No popatrz Efunia ja tez fanatyczka porzadku;-) Lubie miec wszystko poukladane. A dywany...pranie duzych mamy juz za soba, Tusiek dzielnie pomagal ale bardziej interesowal go karcher. W ogole teraz moje dziecko ma jakies boom na dywany, samochodowe i wszelakiego rodzaju, powoli przechodzi ale byl okres ze prze market szedl z wielkim rykiem bo tata mu nie kupil nowych dywanikow do samochodu i wycieraczki:rofl2:
Kulturalnosc mojego syna zadziwila Pania w sklepie;-) Pani dzieciom w pewnym sklepie do ktorego chodzimy czasami daje kolorowanki i dala mojemu synowi a on, "dziekuje, nie chce, kupimy jutro, dowidzenia, nic nie chce" Pani troche zglupiala, ze ja olal a mialam wrazenie ze mu zaraz na chama wcisnie w reke. Pomijajac ta sytuacje Tusiek w sklepie jest genialny i za niedlugo chyba puszcze go samego z kartka;-)Panie w naszym "codziennym"sklepie zawsze sie dziwia bo Natan mowi dzien dobry, niesie koszyk, wyjmuje i mowi prosze kasowac buly i jeszcze jajka itd. pyta sie ile zlotowek? Dziekuje, do widzenia.
Idziemy na spacer bo piekna pogoda.
 
dzień dobry...

że nie wspomnę jak wspaniale potrafi umyć mopem lustra w całym domu :-D

Efuniu oj wyobrażam sobie :-) nasz lustra zawsze też przy okazji porządków wypucuje... zazwyczaj jakąś najbrudniejszą ścierą :-)

Magdusiek gratuluję córci.
Dawid porządki lubi a jakże, szczególnie zamiatanie, odkurzanie, mycie podłóg...
Jesli chodzi o układanie zabawek :baffled: hmmmmmm nieco trudniej mu to przychodzi niestety. Ale jak miała przyjść do niego koleżanka to muszę przyznać że wszystko pięknie posprzątał... Podrywacz jeden...:-) (Muszę częściej zapraszać dziewczynki ;-))

Kasiek nie zazdroszczę, ja dopiero przed urlopem...:-( Ciągle za to mam na co czekać
 
Dzien dobry
Patka - dziekuję. Ja za zbieraniem nieco na bakier, najwyraźniej po tatusiu porządniejsza ;-)

Kamil odebrał moje wyniki ze szpitala, z ktrórych tak jak nas uprzedzano nic nie wynika, trudno.
Chcialiśmy teraz wyjechać na tydzień, ale nie było powrotnych samolotów, więc nie wyjedziemy, a Natalia zacznie ciut wcześniej przygodę z przedszkolem korzystajac z mojego wolneijszego czasu.
 
witam :)

patka
tymek sprzątaniem zdecydowanie się nie popisuje przed dziewczynkami. ostatnio na topie jest kręcenie... plecakiem, smyczą... uważa, że takie kręcenie bardzo kręci dziewczyny. a w chłopakach budzi zazdrość :laugh2: uciązliwe zwłaszcza w sklepach...

magdusiek to kiedy natka wyrusza do przedszkola?

kasiek ja już czekam na wrzesień. tak mi jakoś zbrzydło to lato. albo gorąco, ze wytrzymać nie idzie albo leje....

zośka pożarła wczoraj dwie łyżeczki kaszki ryżowej. dwadzieścia minut jej to zajęło prawie :-D
 
Efuniu - no właśnie nie wiem czy nie jakoś w tym tygodniu... muszę sie zorientować na ile mam luźno w pracy. Ale na pewno od przyszlgo tygodnia. Bo nei chciałabym puszczać jej w piątek, tuż przed weekendem.
 
Dzien dobry,
A my dzisiaj posprzatalismy mieszkanie tak bardziej generalnie apropos porzadkow. I Natek dzielnie pomagal.
Magdusiek ale jakie te wyniki w koncu? bo napisalas trudno:baffled:
Przynajmniej mam chwile dla siebie, dziecko mi smacznie i szybko zasnelo.
 
dzisiaj chyba dzien senny jakiś...

zośka spi i spi. tymek po powrocie z przedszkola (i wizycie u fryzjera zaraz po przedszkolu) tez zasnął. a ja się napracowałam dzisiaj. fajnie bo mnie gnębiła zaległa robota i tak sie zebrać nie mogłam jakoś :tak: teraz sobie poczytam.
 
reklama
Efunia Zosia ma juz prawie 4 miesiace, kiedy ten czas tak zlecial? Popatrzylam na wiek bo Zosia mi sie wydawala jako noworodek a pisalas ze jej kaszke juz podalas. Dzien spiacy chyba tak, bo Natek dalej spi.
 
Do góry