reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Efunia,ja próbowałam już róznych metod,tylko brakowało im konsekwencji ;-):-D w ciągu roku szkolnego jakoś wiekszy ład panuje w pokojach moich dzieci, chyba nie maja wtedy czasu na robienie bałaganu ;-)
 
reklama
ano widzisz kasiek :-) w takim razie zastosuj metodę żelaznej konsekwencji :-D ja wysprzątałam pokoj tymka dziś. denerwują mnie te zabawki na dwór. taczka, wywrota, kopara, same wielkie gabaryty...co za pomysły żeby "blokowemu" dziecku takie zabawki prezentowac! :angry: musimy kupić działkę! wtedy tam to będzie stało.

teraz idę obiad robić. dzis ryż zapiekany z jabłkami.
 
Witam Was Kochane

Nie wytrzymałam, zajrzałam... pewnie znów się uzależnię :-)
Nie było mnie tutaj prawie 2 lata chyba...
Dopiero sobie uświadomiłam jak długo, kiedy popatrzyłam po Waszych podpisach (jakie duże mamy juz dzieci :-) )
Poczytam jeszcze troszkę co u Was, bo przyznaję się bez bicia, stęskniłam się strasznie :-)
 
Hej Patka! Chyba Cię myślami ściągnęłam! :-) Tak, tak koniecznie zaglądaj tu częściej, mam nadzieję że się znowu uzależnisz :tak: Co u Was słychać?
 
czesc

leje i leje. tymka sprzedaliśmy dziadkom, wiec mamy luzy :-) pogoda zachęca tylko do czytania. więc ja czytam :-) a wy co robicie?
 
ja to śpię Efuniu:-) podsypiam w każdym możliwym miejscu. Już 3 dzień leje bez przerwy :wściekła/y:zaczęłam prać ciuszki dla dziecka i nic nie schnie.
dzisiaj byliśmy na tzw kulkach czyli po waszemu chyba eldorado. dzieci masę i każde z rodzicami, czasami babcie itp. tłok jak nie wiem co :-)

Patka Ty wpadaj tutaj. Widzisz wykrakałaś mi tę ciążę.:-D
 
śpij kochana śpij :-) co się wyśpisz to twoje :-)

a ja mam dziecko którego nie ma :-( tzn zawsze uważałam ze mitem jest twierdzenie, ze jeśli dziecko spróbuje jedzenia z butli nie będzie chciało jeść z piersi. no i sobie wykrakałam. ona zgadza się ssać pierś tylko wtedy gdy jest przepełniona, czyli gdy dotknie językiem i mleko tryska... w innym wypadku wrzeszczy, wygina się, odwraca i nic nie pomaga. ani spokojne przystawianie, ani "podpompowanie" mleka, tak żeby tryskało do buzi, nic... więc od wczoraj karmię ją praktycznie tylko w nocy, nad ranem i rano. i raz w dzień. załamka. takie miałam plany laktacyjne...

u nas dzis się rozpogodziło niemalże.
 
Dzien dobry
Patka - miło Cię widzieć!!!

Ja się jakoś zbieram... jakoś, takie magiczne słówko.
Ale za to spędziłam cudowny weekend, poczynając od wizyty u przyjaciółki, wieczorną damską imprezę, rolki (tak, oszalałam, pojechłam i kupiłam sobei rolki - chyba odreagowanie), rower itd. I było tak fajnie, rodzinnie i bardzo mi się podobało.
Pracy mam full, ale niedługo kilka dni bez zdjęć.
 
reklama
Witam,
Nie udalo sie nam z Drzewkiem spotkac:-( Najpierw Natan cos wymiotowal i nie chcialam go brac w podroz, Drzewko tez miala dluga i meczaca podroz i do mnie nie przyjedzie, w tygodniu ani tyle sie nie spotkamy bo nie mam auta. Ale przynajmniej poznalam glos Ani i mam nadzieje, ze sie spotkamy w styczniu.
Magdusiek fajnie ze zajrzalas, rolki fajna sprawa, najwazniejsze zebys znalazla sposob na odreagowanie tego wszystkiego. Jakie zdjecia? Zajmujesz sie "produkcja" filmow? Koniecznie nas odwiedzaj, buziaki.
 
Do góry