reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hej dziewczyny,

GDZIE SĄ WSZYSTKIE PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE???

Ja też mam nadzieję, że u Was wszystko OK i nie odzywacie się, bo cieszycie się dobrym stanem, super pogodą, a może nawet już dziecięcymi zakupami  ;D

Ja w sobotę szukałam po sklepach mebli ogrodowych, taka ładna pogoda a ja nawet nie mam porządnego lekażaka, a i huśtawka mi się marzy ... Ale póki co nic nie kupiliśmy  :( A wieczorkiem pojechaliśmy na imieniny do znajomych.
W niedzielę natomiast odwiedziliśmy innych znajomych, już o 11 rano zameldowaliśmy się u nich :D Oni mają dwójkę małych urwisów ... Bardzo fajny weekend!!!
Czuję się dobrze, jutro mam wizytę u ginki, tak więc jest bardzo dobrze  ;D ;D

A co u Was ??
pozdrawiam cieplutko, bo słoneczka dzisiaj coś nie widać  :(
 
reklama
Doxa, widzę że jesteśmy narazie najaktywniejszymi październikowymi mamusiami. :) Chyba wszyscy naprawdę cieszą się pogodą! :) bo u mnie np świeci piękne słońce! no ale niektórzy muszą na nie patrzeć przez służbowe szyby! :(
No i sobotę też spędziłam na zakupach, tylko ja mam inny problem. No właśnie, może powiecie mi jak sobie z tym poradziłyście albo radzicie! Mam problem z ubraniami oczywiście! Nie mieszczę się w te dotychczasowe a na ciążowe to przecież jeszcze za wcześnie! i co z tym zrobić?! WSpędziłam kilka godzin na szukaniu jakiś "oszerniejszych" ubrań i powiem szczerze że w sklepach ciężko teraz kupić coś nie przylegającego mocno do skóry bez wielkiego dekoldu i bez pępka na wierzchu! :) i co ja biedna mam na siebie włożyć... :(
 
Cześć dziewczyny

Jestem tu po raz pierwszy ale to dlatego, że musiałam długo poczekać, zanim odważyłam się w ogóle myśleć, że jestem w ciąży, która ma szanse przetrwania :laugh:. Poprzednio 3 razy poroniłam, ale w tej chwili kończy mi się 12 tydzień i wreszcie jestem dobrej myśli ::)Ogromnie się cieszę, że wreszcie mogę dołączyć do wszystkich październikowych mam (mój termin - 28 X). Mój mąż wreszcie przestał bać się, że coś będzie źle i nareszczie ucina sobie pogaduszki z brzuszkiem ;) ;) ;). Za tydzień mam wizyte u gina. Trochę się stresuje, bo po ostatnim poronieniu nie dostałam szczepionki (mam 0 rh- a mąż A rh+) więc proszę, trzymajcie kciuki, żeby wszystko było ok ;D. Pozdrawiam wszystkie mamusie i mam nadzieje, że teraz wreszcie będę mogła zaglądać i pisywać regularnie. :laugh:
 
UFFFF!!!! Jestem już po rozmowie z szefową.Strasznie sie bałam ale mam to już za sobą, dzisiaj dostarczyłam jej zaświadczenie i już nic nie może mi zrobić.Ostatnie dni nie czuję się najlepiej, jestem zmęczona i czuję się paskudnie.Lekarz powiedział na wizycie(dzisiaj), że powinnam się oszczędzać i dużo odpoczuwać.Niestety nie mogę i może to jet powodem mojego złego samopoczucia, ciągle praca dom , naprawdę mało mam czasu na odpoczynek.Mam nadzieję, że niedługo poczuję się lepiej .POZDRAWIAM!!!
 
Oj jak ślicznie spędziłaś niedzielę, bardzo chciałabym posiedzieć nad morzem i wypocząć. Ja niestety niedzielny poranek spędziłam w pracy a popołudniu leniuchowałam troszkę na balkonie.Nie najlepiej się ostatnio czuję i może dlatego nie mam najlepszego humorku. Mam nadzieję ,że niedługo mi minie.POZDRAWIAM!!!!
 
Hej Dziewczyny!
Pamiętacie mnie jeszcze. Byłam tu jakiś czas temu. Wpadłam w wir pracy i nie miałam ani chwilki, by tu zajrzeć. Mam nadzieję, że uda mi się poprawić.
Mała - świetnie Cię rozumiem. Mam ten sam problem. Przestaję się mieścić w stare ciuchy a na ciążówki jeszcze za wcześnie. Polecam Ci sklepy z odzieżą indyjską. Jak dobrze poszukasz to może znajdziesz coś dla siebie. Ja znalazłam i jestem zadowolona. Tak prawdę mówiąc rozejrzałam się też za ciuszkami dla mamuś, zle ich ceny mnie zniechęcają.

Witaj Asiu. Trzymam za Ciebie kciuki!!!!! Bardzo mocno!!!! Ale na pewno będzie wszystko w najlepszym porządku.
Pozdrawiam Was wszystkie i do "usłyszenia".

 
Ja nareszcie zaczynam miec apetyt bo jak do tej pory bylo z tym ciezko co do nastroju to hmmm moj maz troche pocierpi bo jestem czasem nieznosna ale w koncu niema wyjscia a ja mam do tego pelne prawo No i jutro jade n USG ciekawe co zobacze tym razem mam nadzieje ze wszystko bedzie ok .Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i meżów i mam prosbe zaczynajcie nowe tematy bo taka mala cisza sie tu u nas robi...
 
cześć dziewczyny,

Strasznie mnie długo nie było. Pracuję i ostatni okres to urwanie głowy:(
Ale jak nas tu już się dużo zrobiło. Ależ miło!!!

Kasia74, podobnie jak Ty jestem urobiona po pachy, zmęczona i ostatecznie sfrustrowana. Jak ja bym chciała siedzieć w domciu i spokojnie przechodzić ciążę. A tu praca, dom, dziecko i to niekończące się zmęczenie i mdłości. Kiedy to wreszcie minie:) kiedy będę mogła się cieszyć ciążą?

Jeśli chodzi o ciuchy to ja już w 12 tyg kupiłam sobie spodnie ciążowe (ale takie na jeszcze niewielki brzuszek), są fajne, regulowane, elastyczne, nic nie ciśnie.
moje brzusio nieźle ostatnio wybiło do przodu, jest już takie konkretne:) Niedłgo będą mnie przepuszczać w kolejce ;D Wszyscy się śmieją, że tylko arbuza noszę pod bluzką i nic nie przytyłam, ale jak tu przytyć jak na myśl o jedzeniu robi się już niedobrze.

A wiecie, że z tymi ruchami to ja też jakiś czas temu coś czułam, ale tylko z dwa razy. Takie jakby skrobanie. Ale to moja druga ciąża, może dlatego wcześniej.

Asia27 na pewno tym razem wszystko będzie super - trzymam kciuki!!!

Dziewczyny co Wy pijecie. Chce mi się pić ale o czym nie pomyślę to mnie odrzuca, chciałam jakieś soki ale nie mogę, chciałabym napić się czegoś z przyjemnością ale nic nie mogę dopasować.


pozdrawiam serdecznie

 
reklama
Witaj basiaogr w gronie październikowych mamuś  :D
Postanowiłyśmy jakiś czas temu pisać w jednym wątku "witam!!", aby łatwiej nam się czytało i odpowiadało, a nowe wątki będziemy zakładać na specjalne tematy np. zdjęcia z usg. Tak więc zapraszamy gorąco do rozmów w wątku "witam!!"
pozdrawiam
Dorota
 
Do góry