reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

witam po przerwie nadrabiam zaległosci - doszłam do strony 10 i dalej już chyba nie dam rady.

Efunia ogromnie gratuluje nie małej córeczki i oczywiście zazdroszczzę dziewczynki

Lindsay gratuluje chłopca - fajne imię a drugie to po tatusiu?
Tusiekn super kolacjaa we dwoje cudownie - mój mąz stwierdził że u nas taka kolacja odpada, bo cyca nie odczepię na całą nnoc :-(

A ja walczę z Jeremim - cały czas jest żółty - bilirubina na poziomie 9 a powina być na poziomie 1-2 , inne wyniki ok - więc licze że się jakoś odżółci, powinnam odciągać sój pokarm i karmić go podgrzanym do 60 stopni mlekiem z butelki - ale nie daję rady na każde karmienie i tak karmię jak mogę.

generalnie chodze nie wyspana ale jakos daje radę .
Pozdrawiam
 
reklama
hej :)

bardzo dziękuję za gratulacje :-)

dziś mnie wypuścili. tylko i wyłacznie dlatego, ze dziewczyny rodzą na potęgę, a oddział mały :) gdyby nie to lezałybysmy do wtorku "bo taka maja procedurę. po cc wychodzimy na 7 dobę z tym, ze pierwsza jest zerowa". myslałam ze oszaleje w tym szpitalu :)
na poczatku nie miałam w ogole pokarmu. pojawił się dopiero w 4 dobie, a wczoraj nawał. zośka pożarła mi sutki do krwi, rany boskie! smaruje purelanem, ale musze to robic podstepem, zaraz po karmieniu i przed karmieniem dokładnie wycierać, bo skubana nie chce ssac jak czuje masc. przez kapturki tez nie chce ssac. francuski piesek jak boga kocham :tak: tymek na kapturki nie narzekał, a ta ani mysli przez nie sie meczyc. za to jak chwyci pierś to mam wrazenie, ze pol wsysa w te swoje grubaśne pultyny :-D ssak z niej znakomity. szkoda, ze moje sutki wygladaja raczej tragicznie. i mam pytanie czy one się wygoja jesli bede jej podawała bez osłony? czy to sie nie zacznie jakoś "babrać". podpowiedzcie dziewczynki, bo ja nie pamietam, a w szpitalu kazda miała inne zdanie na ten temat...

a w ogole to święte dziecko mi sie trafiło tym razem. śpi, je co 3 godziny, jak ewentualnie nie spi ani nie je to spokojnie sobie leży i sie rozglada. w nocy budzi się raz ok 24. pożniej rano przed 6. nieswojo sie czuje z tym jakoś, ale mysle sobie, ze chyba zawsze tak dobrze nie bedzie co? :-D ze jeszcze przyjda te noce gdy sie karmi po kilka godzin czy jakos tak... czy moze nie?

zaraz wrzucę jakieś zdjęcie i ide pobyć z męzem i tymkiem. bo moje chłopaki zaraz po tym jak poszłam do szpitala pochorowali się. mąż zapalenie oskrzeli, tymek nie wiem co ale tez antybiotyk, wiec nie widywałam sie z nimi niemal w ogole...
 
Efuniu - wygoją. Ja purelan miałam doradzny już w szpitalu i jakoś strasznie pokiereszowanych nie miałam, ale owszem, neico nolało, wszytsko sie pięknie wygoiło, zadnych kapturków ani innych nie używałam.
Dzień dobry tak w ogóle :-)
 
Witam,
Efunia dobrze, że już w domu.:-) Dla mnie to pociecha, że można funkcjonować już po 6 dniach, a nie 6 tygodniach . Z cyckami to nie wiem, bo sama wiesz jak było u mnie z karmieniem ;-)

Anna - drugie imię po mężu. Ale powiem Ci, że coś mój M łamie się na Mikołaja:-) Na razie wciąż jest Miłosz, ale kto wie:-D

Ja dziś pomimo pięknej pogody przesiedziałam w domu. Bolało mnie gardło:-(Stwierdziłam, że lepiej pomęczyć się jeden dzień niż potem cały tydzień.
Magdusiek ja też zazdroszczę czytania książek. Uświadomiłam sobie, że u mnie właśnie tak jest jak u Ciebie było- niby mam czas, ale jakaś rozkojarzona jestem. Czekam na skupienie :-)
 
Witam!
Ja spedziłam wspaniałe (?) 2 dni w Bydgoszczy. Wykład pana doktora poraził nas,że potem to juz miałyśmy ochote tylko na zakupy :-D wiecie co sie dowiedziałam?ze kobiety lubia wodę, bo uciekały do wody przed drapieznikmi :szok::-D ijeszcze,żedzieci w żlobku sa do 12 lat :baffled: czego dotyczył wykład? do dzis nie wiem :-D
Za to dzis na moim folwarku paliłam ognisko i piekłam kiełbaskę . Nadia zachwycona i pies też :tak: nie mówiąc juz o Dawidzie! piękny dzień.!:-)
 
A ja chyba sie urwę niedługo na dwa dni do Łodzi.... mniam.
Kasiu - zazdroszczę folwarku.
Lindsay - trzymam kciuki, zeby szybko nadeeszło skupienie.
My dziś cały dzień na dworze, fajnie było....
 
reklama
Chyba dośc mi potrzebna, rany, marzę o takich dniach dla siebie :-) Szczególnie po iluś dniach non stop z całą drużyną :-)
 
Do góry