reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
oj nagadałyście się wczoraj, a dzisiaj wszystkie odsypiają - ;-)

a ja juz od 7 nie śpię.
Wybieram sie za chwilke na zakupy ale te was akurat nie zainteresuja, bo to dzidziowe.

Magdusiek - zazdroszczę wyjazdu.
Luszka i Doxa zdrowia zycze
 
Dzien dobry,
Kasiu ale sie naprodukowalas na privie;-) ale wiecie co dawniej to chyba nie bylo az tak odczuwalne, ze "wystepuja inne" dzieci, albo to moje odczucie. Pamietam, ze w szkole podstawoeej niby mial lekcje indywidualne chlpiec z porazeniem mozgowym, ale bywal u nas czesto na lekcjach i az milo jak byl. I zgadzam sie z Luszka z ta tolerancja wyniesionych od rodzicow.
Jej ja juz druga kawe pije, jak dobrze ze dziecko mi jeszcze sypia w dzien:-)
Jak chorowitki? Doxa a jak u ciebie katar?
 
Hej
Dziękujemy bardzo za życzenia zdrowia. Chyba działają bo jakby lepiej. :-)
Dzieciaki kichają jeszcze i kaszlą. Natalka jakby mniej niż Adaś no ale najważniejsze że temperatury nie mają. Generalnie Adaś w dzień ma sie lepiej niż w nocy a ja po raz kolejny przekonałam się o tym że Frida jest super. Moje dzieci tak nie myślą jak sądzę;-).
 
witam was mamy... jak zauwazylam poprzednia mame to jej coreczka jest o jeden dzien roznicy... i tez coreczka... ja jestem nowa na forum oczywiscie... pozdrawiam
 
Witaj kanjda w naszym gronie! Napisz coś o sobie i córeczce!

A ja nie wiem co mi jest, przedziwna sprawa, niby tylko katar, a właściwie to bolące zatoki, gardło drapie ... a usnęłam dzisiaj w dzień na 4 godziny!! Jakaś osłabiona jestem ... i w ogóle jakoś słabo się czuję!

Luszka dobrze, że u Was już lepiej! A Ty ka się czujesz?
 
Hej
Dzieciaki jeszcze pokasłują ale nie ma temperatury na szczęście. Natalka jeszcze katar dodatkowo ale chyba powoli przechodzi. Niech sie skończą te choróbska wreszcie!

Doxa zdrówka. U mnie to samo katar ale bardziej zatoki i bolące gardło. Ogólnie taka jakaś słaba jestem. Z zakupów nici i fryzjera też :-( a miało być tak pięknie....
Knajda witaj. Więcej informacji prosimy :-)
 
Dzień dobry!
Ale się wyspałam! O 10 wstałam, a i wczoraj w dzień sobie pospałam :-)

Luszka z tego co widzę, to dopadło nas to samo! Mi dzisiaj lepiej, dużo lepiej! Może siłą woli mi lepiej, bo na zakupy bardzo chcę iść ;-)
 
reklama
Doxa moja siła woli chyba chora;-). Nawet chęć wyjścia z domu przeszła. Tylko leżałabym....
 
Do góry