reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam !
Byłam w Bydgoszczy,przede wszystkim oczywiście na zakupach ;-) ale o tym w innym wątku. Przyjechałyśmy dzis wczesnie , bo bałysmy się Emmy , żeby nas nie zwiało z szosy.
Knajda , witaj w gronie!
Tusiekn, jak u Was ? mocno wieje ? u nas zaczyna wiać. Mój Mati jutro rano wyjeżdzza na narty do Krynicy Górskiej ze szkołą, martwie sie i będę cały tydzień "kota " miała , czy nic mu nie jest !
 
reklama
Knajda już sobie doczytałam, że pochodzisz z Lublina i masz córeczkę z 19 października,serdecznie witamy !!!! Bardzo się cieszę, że Ktoś nowy zagościł na forum!!! :tak:
 
Witam poki mnie nie wywieje;-)
Wieje mocno u mnie ale falami, poki co nie rozni sie Emma od ostatniego halnego i mam nadzieje, ze tak pozostanie, ale domyslcie sie jak slychac na ostatnim pietrze. Lece i ja do innego watku bo zakupiam co nieco.
 
Dzien dobry,
Ale dzisiaj wstalismy wczesniej, Natek juz o 8 sie obudzil. Jak u was po Emmie? Ja cala noc przespalam i nic nie slyszalam.
 
Dzień dobry!
U nas Emma przyszła dopiero w nocy, teraz też wieje, ale jest spokojnie, ani nam ani sąsiadom wokół nic nie zrobiła!
 
Dzień dobry
A ja przegapiłam emmę :-)
Cały dzień spędziłam na zakupach mieszkaniowych, rany, chyba nigdy sie nie przeniesiemy.
A dzisiaj wywalałam od rana rózne zbędne ciuchy z szafy. I inne takie przyjemności, oj, wyluzowałabym się w kinie ;-)
Cieszę się, ze choraki zdrowieją, trzymam kciuki,zeby już nic Was nie brało!
I widzę, ze jakieś zakupy poczynione, idę poczytac.
 
Dzień Dobry, a Weronika obudziła się w nocy. Michał przy niej siedział i przykimał jak się obudził siedziała w oknie, no to zapytał "Co robisz Weronisiu? - "Patrzę na wiatr" - kurcze jak pięknie :tak:
 
Witam!
Noc u nas spokojnie , w zeszłym tygodniu mocniej wiało i grad padał.Teraz tylko czasem zawieje.
Drzewko,teksty Weroniki super. :-)

moje dziecko własnie poległo,ciekawe kiedy wstaniei kiedy pójdzie spać na noc.:confused:
 
reklama
MOje sie rozregulowało i się bawi zamiast spać. Ale szczęśliwie nie ma problemow ze spaniem w nocy i z usypianiem o rozsądnej porze, jak nie Natalka ;-)
 
Do góry