reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Magdusiek też byłam ciekawa czy udało Ci się zrobić jakieś zakupy, widzę że trochę się udało! No to super!
 
reklama
Ja też dziękuję Kasiek, wiem że trudno tak streścić w kilku słowach ale rozumiem to co napisałaś i jeszcze bardziej cię podziwiam za to czym się zajmujesz.Wiesz zabrzmiało tak jakoś pompatycznie ale ja tak po prostu, serio cię normalnie podziwiam dziewczyno.:tak:
 
Kasiu - buty były, fajne całkiem i mniej fajne, ale ja tak bardzo nie mam kasy, że odpuściłam. Bo żeby kupić polowę taniej trzeba miec tę połowę ;-) Jak zarobię jakieś większe pieniądze to pojade na zakupy, niekoniecznie do Stanow ale np do Berlina.
A z integracją to własnie mam identyczne zdanie, zresztą troszkę tez pod wpływem znajomych pracujących w domu dziecka i innych takich.
 
Jeden taki zrobił piekne zdjecie jemu i jego żonie :-) I go widział. Ale mnie tam nie było. Ale zdjęcia obiecał. TYle, ze mnie Brad Pitt nie kręci wcale. ups.
 
reklama
no nie gdzie bym mogła coś takiego w głowie mieć ;-)ale nie wiem wydaje mi sie że z kosmetyków tam akurat jest to co i tu. Ale faktycznie krótko byłaś więc jakąś spiralkę w locie chwycić jest na pewno prościej niż ciuch.
 
Do góry