reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hej, hej!!!

Melduje się.
Wczoraj nasz telewizor podczas burzy szlak trafił, pomimo że był wyłączony i modem internetowy też - na szcęście mamy jeszcze liveboxa, kltórego mieliśmy już dawno, ale nie był podłączony!

Dzisiaj mechanik zabrał telewizor i mam nadzieję, że coś jeszcze z niego będzie- przypuszczam że to bezpiecznik, jakieś przesilenie czy coś...

Laura teraz śpi a potem na zakupki - mężuś do wieczora w pracy, więc znowu jestem zdana sama na siebie!!
 
reklama
Kaszu - ja też :-) Kamil wróci dziś z pracy najwcześniej koło 20:00....a jutro też pracuje. a jak okazało się, z ejest chwila przerwy i moglibyśmy pojechać na urlop to akurat w tym czasie jest ślub i wesele mojego brata :-) węc pojedziemy do Łodzi,a nie do ciepłych krajów :-)
 
Witam!
Syla, pewnie już na miejscu , znaczy u Oskara.

Magdusiek, no to wraca norma Twego niewyspania. Współczuję. Powiedz Natalce, że dzis w nocy musi grzecznie spać, aby mieć siły na jutrzejsze jutro;-)
 
Witam,
No i jak jest weekend i maz w domu i okazja zeby wybrac sie na jakas wycieczke albo spacer to pogoda do bani. Nawet z domu sie nie ruszylismy, dopiero po Natkowej drzemce sie wybierzemy.
I mam cos ochote na kawe mrozona:-)
 
Witajcie,
No i chyba nie nadążę za Wami :-(
Dzieciaczki w galeryjce jak zwykle urocze !!! Adaś słodziutki, chciałabym mieć już drugie .... Nadia wzruszająca, Nati ślicznie wygląda w zielonej pelerynce, ma super włoski, a Laura ma śliczne oczęta.
A tak wogóle to dziękuję za komplementy pod adresem Tymka :-)

Tymianek nam się przeziębił :-( Ma katar, wszystko go boli i ogólnie jest nie w humorze. Albo go zawiało w ostatni weekend na Równicy albo biedaczyskowi wychodzą ostatnie zęby. Przy poprzednich miał podobne objawy.
Poza tym nasz dzielny synek od tygodnia zużywa już tylko dwa pampersy w ciągu dnia. Na popołudniowe i wieczorne spanie :-) Ślicznie woła siku i załatwia się wprost do ubikacji. Kupiłam w Ikei świetny podnóżnik pod ubikację. Jest idealny do Tymiankowego wzrostu :-) Nocnika nie lubi tak jak ubikacji :-)

oooooooo chyba się obudził
 
Dobry wieczór
Natalia spała 15 minut i energii ma mnóstwo :-) węc chyba jutro też zmęczenie jej nie grozi. Mam nadzieję, ze niedługo pójdzie spać.
Była na spacerze, w letnim teatrze (wytrzymała pół godziny - szok!!!!, bo bajka była o zabkach dla sporo starszych dzieci), na lodach, podlewała kwiatki w ogródku, latała jak kot z pęcherzem, później przyjechał do dziadków Konrad 4 czy 5 miesięcy starszy od Natalkowca , więc bawili sie wspólnie, genialnie.

wszytskie macie ucałowania od Orzeszka, który może wpadnie na BB za tydzień albo jakos tak, bo póki co z czasem krucho.
 
reklama
Joliku, zdrówka dla Tymusia. Brawo dla Jego postępów.:tak: My tez posiadamy taki podnóżek, ale nam się nie przydaje;-) jeszcze nie.
Magdusiek, Nadia dziś nie zasnęła w ogóle w dzień , więc szybko poszło jej wieczorem i o 20 juz spała. Teraz zbiera siły na jutrzejszą zabawę.:cool:
 
Do góry