reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Jolik chyba go wyczulas ;)
Moze milo bedzie spokac sie ze znajomymi z pracy, oni pewnie stesknieni sa Ciebie i widoku jak sie dzidek rozwija, daj im popatrzec troszke ;)

Ale wiesz nasza mala tez dzisiaj od 6 rano strasznie fikala.
Juz sie uspokoila, no ile mozna ;)
Dzisiaj myslelismy, ze ona tam jest na jakas korbke ;)
 
reklama
Pewnie, że fajnie jest sie spotkać ze znajomymi, tyle tylko, że jestem padnieta. Wczoraj przez połowę dnia leżałam z kompresem na głowie - takiego potwornego bólu jeszcze w swoim życiu nie przeżyłam i dzisiaj najchętniej nigdzie bym nie wychodziła bo nadal nie czuję się najlepiej - to wina mojego niskiego ciśnienia :-(
 
No nic na mnie juz pora. Zmykam. Dołaczę do Was popołudniu :-)

Rozpoczął sie 30 tc !!!  :laugh: ;D :D ;D :D :laugh:
 
Cześć! Ja niestety też już wstałam , nie udało mi się niczego odespać. Wczoraj impreza rodzinna z której wróciliśmy po północy , przedwczoraj zakupy gotowanie pieczenie itp. nie mam pojęcia skąd na to wzięłam siły. Ale za taką ucztę dla mojego żołądka warto było się poświęcić. No i niedługo wyjeżdzam już odliczamy dni.
 
Cześć Dziewczyny
Wczoraj dostałam smska od kolezanki z pracy ze ma juz swoja coreczke byla okolo 10 dni po terminie i ma 51cm i wazy 2850 taka mała kruszynka. Jak wroci do domu to napisze mi na gg co i jak było.
 
dzień dobry dziewczyny.
widzę ze nie ja jedna miałam problem wczoraj z wejsciem na forum. ale nareszcie sie udało ;D
witam Efunia w gronie październikowych brzuchatek :)
Mnie w tym tygodniu czeka picie pysznej glukozy - już tyle napisałyście, ze sie nastawiłam ze to okropieństwo ( piątek) i szczepionka na konflikt krwi( jutro). Ale najfajniej ze dziś idziemy do szkoły rodzenia.
 
lindsay pisze:
Mnie w tym tygodniu czeka picie pysznej glukozy - już tyle napisałyście, ze sie nastawiłam ze to okropieństwo ( piątek)

wiesz co.....moja pani doktor powiedziala ze skoro nie jestem w stanie wypic tej cholernej glukozy mozesz dodac do niej cala cytryne (ja sprobowalam , obrzydliwe, takie upierdliwe slodkie, ale da sie przezyc) lub cala glukoze rozpuscic w puszce coli light (ona jest nieslodzona wiec mozna......ale przez te sztucznosci slodzace typu slodzik ta cola sama w sobie jest upierdliwie slodka i paskudna, wiec nie mam zielonego pojecia jak to mozna wypic z dodatkowa glukoza).....w moim przypadku zostaje glukoza z cytrynka..... musze powtorzyc badanie bo jest podejrzenie cukrzycy ciazowej....teraz czeka mnie 75 g....rety....wczesniej bylo 50 i myslalam ze wyzione ducha... teraz zapobiegawczo zjadam wszystko co nie ma cukru, pije cole light (ochyda), i jakies paskudztwa typu ciasteczka czy czekolada bez cukru......jak to wogole mozna jesc.....ciasteczka smakuja jak trociny :(:)(:)(( zalamka....
 
reklama
WITAJ EFUNIA w naszym gronie

Wiecie co ja nie musze pic tej glukozy- na razie. MOj gin mi kaze robic badanie poziomu cukru we krwi co 2 m-ce i jakby byl za wysoki to wtedy ten test glukozy musiałbym zrobic. Mowi ze kobietki zle znocza to badanie i rutynowo go nie przepisuje :)
 
Do góry