reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Hejka :-)
Właśnie wróciłam z pracy :-) Doxa - qrcze teraz nie wyobrażam sobie chodzenia do pracy :-) Przyzwyczaiłam się do tego leniuchowania w domu i przede wszystkim do gadania z Wami :-)

W środę idę zapisać się do szkoły rodzenia. Nareszczie ekipa wróciła z urlopu, zaczyna się coś dziać :-)

Dzwoniłam również do pracowni USG. Chciałam się zapisać na 3D i tu kolejne rozczarowanie, kobieta stwierdziła, że te USG robi się do 25 tc wtedy wszystko fajnie widać. Gdy dowiedziała sie że jestem w 30 to stwierdziała, że szkoda pieniędzy bo płód jest za duży i nic nie bedzie widać :-( a tak chciałam mieć filmik z moją dzidzią :-(
 
JOLIK widzisz jest tak jak mowilam na pcozatku brakowało ci pracy a teraz ....tak jak ja nie wyobrazam sobie dziennie chodzic po 8 czy 10 godzin. Nie ma to jak poleniuchowac w domciu , pogawedzic z Wami.
Wczoraj sasiadka mi powiedziała ze teraz sie nudze a jak juz malenstwo bedzie ze mna to nie bede wiedziala gdzie rtece wlozyc :D
 
Nadrabiam i nadrabiam zaległości na forum, czytam i czytam .... a tu już tak późno ;)
Jejku jak ten czas przy komputrze leci!!!
 
Ewcia - dlatego teraz trzeba poleniuchować żeby potem z zapałem zabrać sie do pielegnowania maleństwa :-)

A w pracy straszny mętlik. Byłam tam 6 godzin a wyszłam diabelnie zmęczona. Telefony są wykańczające :-)

Ale fajnie spotkać się z kumpelami z pracy. Nagadałam się za wsze czasy :-) nio i mój brzusio był w centrum uwagi :-)
 
Lucky napisz cos wiecej jak bezdiecie spedzac urlop, bo brzmi bardzo ciekawie :)

Jolik Ty nie leniuchujesz po prostu sa teraz wyzniejsze sprawy ;)
Sluchaj a a propos USG 3D, za niecale 10 tygodni bedziesz miala dzidka on line i zapomnisz o USG, bedziesz robic pare zdjec codziennie i je bedziesz potem ogladac ;)

I brzusio sie podobal, i pewnie opowiadalas o przygotowaniach ;)
 
Jolik z tym USG to różnie mówią, w 30tc dziecko jest już duże i wiadomo widać albo buzię, albo rączkę albo pupcie itp. Ale z kolei wcześniej dziecko jeszcze nie jest tak ładnie ukształtowane i te zdjęcia 3D wcale nie wychodzą ładnie! Ja byłam po skończeniu 22tc i wizerunek synia nie bardzo mi się podobał ;) Teraz idę w 32tc (17.08) i zobaczymy czy co kolwiek będzie widać ::)
 
jolik mi też tak powiedziano z usg 3d. ponieważ u nas nie ma i miałam jechać do szczecina to zadzwoniłam. oczywiście jak chce to wszystko można, ale podobno już tak fajnie nie widać. trochę jestem rozczarowana, bo sie napaliłam :(
 
reklama
Doxa- a ja chyba zrezygnuję z 3 D :-(

Orzech - wiem wiem to juz tylko 10 tygodni :-) Jak ja sie cieszę !!! Chciałam jednak iść na USG nie tylko po filmik ( chociaż to kusząca propozycja) ale przede wszystkim zapytać czy wszystko jest ok?
Jeżeli jednak nic nie bedzie widać to pójdę na zwykłe i zaoszczędzę :-)

Lindsay ja o swoim napaleniu już nawet nie wspominam. Ale cóz, takie jest zycie :-(
 
Do góry