reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
cześć dziewczyny,
piszecie, że cicho dzisiaj? Pewnie większość zaczyna już kompletować wyprawki i biegają po sklepach :laugh: Ja też miałam straszną ochotę iść coś kupić ale mam dzisiaj akurat słabszy dzień więc głównie leżę. :(
 
Och Lucky, już mam tak dość odpoczynku :laugh: Porobiłabym coś konkretnego. Poza tym później brzuchy będą większe i automatycznie cięższe :laugh:
Śmieję się że będę musiała na Allegro wyprawkę skompletować :laugh: Dobrze że mam już łóżeczko i wózek no i kilka ciuszków.
 
Syla - jeszcze wszystko zdązyć kupić. To co najważniejsze juz masz. A tzw. pierdoły jak bedzie trzeba kupisz za jednym zamachem w jakimś markecie :-) Ja też teraz przeglądam Allegro :-) piekne sa niektórwe rzeczy ....

 
Witaj Lucky ja tez dzis malo spalam ta ulewa mnie w nocy przebudziła i czeste siusiu ;D dzis mielismy jechac w gory ale pogoda nie taka jaka chcielismy wiec tzreba czekac znow tydzien
 
reklama
dzień dobry mamusie. :)
u mnie znów chłodno.
syla ja też ostatnio mam gorsze dni i jak oglądam co kupiłyście to zazdroszczę.
ewcia fajnie ze jedziesz na wakacje. też bym chciała.... :(
 
Do góry