reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Mój chyba ma podobne zdanie na temat tej glukozy , nic na temat tego badania nie wspominał , być może dlatego , ze ja mam w badaniu na cukier dolną normę , więc chyba nie ma taqkiej potrzeby. I chyba całe szczęście.
 
reklama
Witajcie brzuchatki!!!

Ja dzisiaj wstałam o 10 ;D ;D ;D Oj już daaaaaaaawno tak długo nie spałam ;)

Teddy dzięki za info od gina, tylko jest mały problem bo mi te bóle nasilają się właśnie jak chodzę!!! Za tydzień mam wizytę, mam nadzieję że się wszystko wyjaśni!
 
Oj, Jolik, Jolik pamiętam jak dostałaś zwolnienie i narzekałaś że co Ty będziesz w domu robić ... a teraz nie chce Ci się iść do pracy ;) ;D ;D Trzymaj się biedulko i wypij sobie pyszną kawkę na to Twoje ciśnienie!!!

Oooo widzę że kolejne dziewczyny nie robią badania z glukozą, uffff to dobrze! ;)
 
Hej brzuchatki
ale się ropisałyście.
Ja mam dziś trochę pracy, muszę przygotowac wszystko bo jutro z ran wyjazd nad morze.
 
ja mam trochę inne zdanie na temat glukozy, ale nie jestem lekarzem i nie będę sie wymądrzać. ja zawsze mam cukier poniżej normy ( norma np od 70 w zależności od laboratorium, a ja mam miedzy 60-65 mg/dl). ale myślę , ze temat cukrzycy już jest wyczerpany pare stron wcześniej :) ja robię ! przed ciążą miałam taką niefajną historię z tzw. rutynowymi badaniami i gdyby nie to ze mój gin jest zdania ze lepiej za duzo niż za mało to teraz nie byłoby mi wesoło w ciązy. i stąd ta moja ostrożność. a do cukrzycy szczególnie. ale myślę ze jeżeli tak dużo ginekologów nie zleca tego jeżeli jest niska norma to musi być ok, bo przecież krzywdy nie chcą zrobić.
a dokąd lucky jedziesz nad to morze ?
 
LUCKY no to ładnie zostawiasz nas.......ja tak bardzo kocham morze ale wiem ze na pewno w tym roku nie wypali bo nie mamy na razie samochodu a firmowym nie mozemy w taka trase wyruszyc
 
Dzien dobry mamusie  ;D  ;D  ;D  ;D

Jak minal Wam weekend? My spedzilismy go bardzo towarzysko :) Odwiedzilismy rodzinke i znajomych :) Pogoda tez byla fantastyczna - chlodno!!! :) W sobote poczulam sie troszke gorzej, ale natychmiast mialam czula opieke mojego mezczyzny :)
 
Lindsay nie jedziemy w konkretne miejsce będziemy codziennie się przemieszczać wiem że na pewno Sopot i Gdynia.
Ewcia opuszczam was tylko na tydzien ale obiecuję ze będę tęsknić
 
reklama
Do góry