reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

lindsay eeee tam to nie wakacje tylko wkend tam chcemy spedzic prawdziwe wakacje beda za rok z malenstwem. Moze wiekszosc z nas pojedzie za rok nad Bałtyk wtedy sie zobaczymy
 
reklama
jasne. bardzo zapraszam :) my nawet na weekend nie możemy, bo ja autem nie mogę za bardzo jezdzić. planowaliśmy chociaż nad jezioro :(
 
Zaraz biore sie za porzdaek w kuchni i moze naciagne mojego meza na zakupy cos drobnego dla dzidzi a bardzo cieszy potem przez pol dnia.
 
Ewcia co raz cięższe te noce..siusiu..siusi i siusiu co najmiej 3 razy w nocy.
Zaraz biorę sie za naleśniki czekam az mama wróci bo miałą mi mleko kupić
 
czesc efunia, fajnie, ze nas znalazlas i dolaczylas ;)
Brzusio jak chcesz to wklej koniecznie do dzialu brzuszkow, to wtedy mozemy o nim gadac ;) mnie tez sie wydaje, ze moz jest wiekgachny, szczegolnie jak siedze.....wczoraj przestawilismy ogromna szafe z sypialni do pokoju z komputerem, zeby zrobic miejsce na lozeczko i teraz siedzac przy biurku widze sie w lustrze :laugh: koszmar ;)

 
Cześć dziewczynki,
Efunia witamy Cie w naszym gronie :-)

Widzę ,że coś wczoraj pisałyścia, a ja nie umiałam wejść na forum od samego rana :-(
 
reklama
Orzech - coś mi się wydaje, że pozostałe mamusie odsypiają niedzielkę :-) Dla niektórych była ona wyczerpująca :-) Zakupy ...

A mojemu małemu cos dzisiaj od samego rana nie pasuje. Jak tylko wstałam (ok.6) ciągle daje o sobie znać :-) chyba nie odpowiada mu perspektywa dzisiejszego wyjścia do pracy ( mnie zresztą też). Obiecałam koleżance pomoc w jednej sprawie i teraz nie mogę się już wycofać :-(
 
Do góry