reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

hmmm ja się od jakiegoś czasu zastanawiam nad tą czkawką, ale nie wiem jak się ją odczuwa .... Anja co Ty wtedy czujesz??
 
reklama
Dziewczyny nie "kupiłam" teorii, że Kaszu pojeachała do Niemiec, więc napisałam do niej SMS'a, oto odpowiedź jaką dostałam:

"Doxa tak się ciesze, ze napisalas! Wyobraz sobie w zeszlym tygodniu wyladowalam w szpitalu z bolami wczesnoporodowymi! To byl straszny bol, nie potrafilam zrobic kroku! Podano mi zastrzyk oraz silne tabletki na wstrzymanie akcji porodowej, no i musze duzo lezec... Nie mam jeszcze internetu, ale mysle ze juz w krotce sie odezwe! Pozdrawiam Was wszystkie!"
 
Biedactwo :( tak to jest czlowiek remontuje czuje sie dobrze a potem wychodzi wszystko. Dziewczyny teraz mamy dowod musimy bardzo uwazac na siebie.

KASZU duzo zdrowka Tobie zycze i malenstwu.
 
Dokaldnie remonty, zakupy itp i myslimy ze wszsytko bedzie dobrze a jednak musimy prowadzic spokojny tryb zycia.

Doxa no tak czujesz takie pykanie w brzuszku, no i np mi to przuszek podskakuje. Wsumei tak jak by leciutkie kopniaki.
 
Doxa - dzięki za informacje. No to już wiem dlaczego jej troba jest spakowana :-(

Kaszu - mam nadzieję, że jesteś już w domku i czujesz się lepiej ! Czekamy na Ciebie ! Trzymam kciuki żebyś prędko z torby nie skorzystała ...
 
Anja 26 dosłownie te same odczucie takie pykanie a jak mam pozycje pol lezaca to wtedy najlepiej widac jak brzusio sie rusza
 
Kaszu jest w domu, ale leży "brzuchem do góry"!  Dla dziecka ma już wszystko przygotowane, poprane i poprasowane (zobaczcie nawet to zdążyła zrobić!!!) i torbę też ma już spakowaną, tak więc leży i czeka!
 
Anja no to skoro to jest podobne do lekkich kopniaczków, to jak mam je odróznić od czkawki?? Qrcze to może ja już od dawna czuje tę czkawkę tylko nie wiem, że to czkawka ;D ;D
 
reklama
Ja prawdopodobnie też nie doświadczyłam tej czkwaki :-) a czy każde dziecko w łonie matki ma czkawkę?
 
Do góry