reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Witajcie mamuśki,
Nie wiem jak u Was ale u mnie strasznie się ochłodziło. Jest zaledwie 13 stopni brrrrrrrrrrr...

Ewcia - przemyśl ten jutrzejszy wyjazd bo pogoda raczej nie zapowiada sie ciekawie ...

Shady - napisałaś, że dobrze jak dziecko ma czkawkę, dlaczego?
 
czesc Dziewczyny :)
najpierw sie przywitam, a potem doczytam co naskrobalyscie wczoraj...chociaz sporo tego a ja dzisiaj znowu z czasem kiepsciuchno.

ja tez czkawki raczej nie czuje, nie zauwazylam jeszcze zeby takie regularne ruchy trwaly dluzej....i czy one w ogole sa ta regularne jak moglaby byc czkawka ;)

No i widze tez na tej stronie, ze z Kaszu cos nie tak? zaraz czytam...
Oj zimno u mnie tez juz od 2 dni, wlasnie po 14 stopni caly dzien...tak wlasnie wczoraj myslalam, ze taka wlasnie pogoda moze byc jak sze nam dzieciaki pojawia, niespecjalnie na spacer - u nas wczoraj stale padalo :(
 
Witam wszystkie mamusie! Ale , ja dzisiaj pospałam długo , aż mi głupio , że taki śpioch dziś ze mnie , ale chyba tego mi było potrzeba bo czuje się świetnie.
 
No tak JOLIK masz racje jechac i chodizc z parasolka to nie ma sensu:-( ale moze rozpogodzi sie w niedziele .
dzis musze siedziec w domciu cały dzien bo ma przyjśc laska po moja sukienke slubna. Ciesze sie bo znowu cos kupie dla malenstwa ;D
 


Shady - napisałaś, że dobrze jak dziecko ma czkawkę, dlaczego?

jak to powiedziala lekarka dzieci ktore maja czesto czkawke w brzuchu bardzo rzadko rodza sie z zamartwica i innymi problemami z oddychaniem....czy jakos tak.....powiem szczerze nie rozumiem tego medycznego zargonu....wazne ze wsyzstko ok...w reszte nie wnikam ;)
 
ufffffff nareszcie koniec wziełam sie za cyszczenie paneli na scianie w przedpokoju...sufit zostawiłam mezowi nie moge tak sie nadwyrężać.
Teraz miseczke zupki pomidorowej zjem i troche przy kompie a potem na wyrko
 
reklama
Do góry