reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

DOXA fotki takie małe bo robione aparatem telefonicznym. Musze zapytac Lucky czy nie da sie powiekszyc. Ale nie mam jej na gadulcu.
Mi tez sie bardzo podoba ten pokoj ,
Dziewczyny zazdroszcze wam tych aparacikow cyfrowych - jestescie na biezaco z fotkami a ja nie :(  

 
reklama
Hallo!!! Witajcie Mamusie!!! Zimno dzisiaj, ale wle to niz te upaly :) ::)
Nie odczuwalam jak dotad potrzeby wyjscia do toalety w nocy, zasypiam bardzo szybko, (po pracy zmeczona jestem to dlatego), i wstaje najwczesniej o 7. Ale to dla mnie zdecydowanie za wczesnie, w weekendy sobie odbijam i spie do 9-10 :) ;D :laugh:

Atas ja tez jestem z Poznania!!
 
hihi
DOXA - skibeczki to zdrobniale skibki a skibka to w niektorych czesciach kraju naszego kromka, a kromka u nas to ponoc jakas piętka czy dupka ;D Oczywiście mowie o chlebku ;)
Co do siusiania to owszem chodze, ale jak wlałam w siebie wczoraj ponad 3l wody (lekarz mi kazał) na zwiekeszenie wod płodowych to myslałam ze bede czesciej chodzic do toalety a tak naprawde nic sie nie zieniło, chyba jednak potrzebował moj organizm tych płynów ;), hmmmm

Aha jak wpisujecie to it's a boy lub it's a girl??

MATI super, ja mieszkam ok 60 km od poznania ale tak mi łatwiej umiejscowiec skad pochodze, bo poznań to raczej kazdy wie gdzie lezy ;D
 
Atas mi po tych skibkach sie skojarzylo skad jestes ;D Ale rozumiem, ze bedziesz rodzic w szpitalu w Poznaniu ?
 
hi, hi Atas a to dobre z tą kromką ;)  A piętka/dupka/przylepka to jest pierwsza lub ostatnia kromka chleba ze skórką od spodu ;)

Aby napis był "It's a boy" to należy wkleić ten link w podpisie, obok suwaczka:
http://home.att.net/~scorh3/Baby03e1.gif

A by był "It's a girl" to ten link:
http://home.att.net/~scorh3/Baby03e2.gif

Oczywiście przed linkiem musi być [ img] a za linkiem [ /img] - tylko bez spacji w tych nawiasach.
Ja używam ikonki "Umieść obrazek" i pomiędzy nawiasy wstawiam link. dokładnie tak jak przy wstawianiu zdjęć.

A jeśli chcesz takie migające gif'y to tutaj one są: http://www.blackheartedwolf.com/pregnantpixels.htm
 
tak Mati na polnej bo moj lekarz jest z polnej, tu gdzie mieszkam to by mi tak ciaze załatwili ze na pewno juz bym dzidzi nie miała :( a co do skibeczek to tak czułam ze Ty bedziesz znałą tą nazwe, heheh

DOXA dzieki za linki i co sobie zrobiłas na smaidanko?? skibeczki?? ;D
 
Atas, to niestety nie spotkamy sie w szpitalu, a roznia nas tylko 2 dni, ja chce rodzic w klinice swietej rodziny, tam pracuje moj gin prowadzacy. Za 2 tyg ma nas oprowadzic po szpitalu i pokazac co , gdzie i jak :)
 
Atas tak ja już po śniadanku, zrobiłam sobie twarożek z rzodkiewkami i pomidorkiem i do tego chlebuś czyli chyba mogę napisać "skibeczki" (skiba to kromka chleba czy "kanapka"?)
 
MATI - szkoda bo byłoby fajnie sie na finiszu spotkać, ale słyszałam ze ten szpital swietej rodziny to barzdo dobry szpital:]

Doxa- pyszne sniadanko- a skibka hehe to po waszemu kromka, kanapka to juz z bajerami jest ;D
 
reklama
Atas, mowia,ze jest tam mily personel i dobrze Cie traktuja przed i po porodzie, ale najlepszy sprzet ma Polna. Zona kolegi z pracy ma termin o pare dni wczesniej niz ja i bedzie rodzic wlasnie na Polnej, tam ma gin prowadzacego, wiec jak sie uda to zdam Ci relacje :)
 
Do góry