reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Hej!
też się chętnie spotkam z Wami i dziećmi! Od 1.08 my wyjeżdżamy nad morze, więc jeśli spotkanie przed wyjazdem to ja mogę tylko w tygodniu, bo przyszły weekend mam zajęty.
Co do godziny to się dostosuję, moge Olinka wcześniej zabrać z przedszkola :-)
Tak, tak plac zabaw koniecznie z dostępem do kawy/lodów itp. :-)

Teddy wysłałam Ci maila, zerkniesz?
 
reklama
Sylę próbuję złapać od jakiegoś czasu - na maile nie odpowiada (wysyłałam i na służbowe i prywatne konto), a telefonu nie odbiera!
 
Obstawiam, że Syla wyjechała... ona jakoś tak zwykle w lipcu, w końcu ma dziecko szkolne ;-)

Byłam dzisiaj w sklepach, ależ ten mój syn jest super na zakupy, całkiem jak Natalka, śpi, zje, śpi dalej, poogląda lampki w sklepie i luzik.
 
dzien dobry... :)

no i sie przeliczylam wczoraj... pomyslalam, ze skoro u mnie woda ciurka, to jest jakis wezel alternatywny tej wody, i ze moze obiekty publiczne problemow hydrologicznych nie maja... a jednak mialy i basen nieczynny.... ;-)

mnie oczywiscie przyszly tydzien pasuje, ale jak mowilam w godzinach popoludniowych, najchetniej po 15...

Doxa, odpisalam... :-)
 
Dzień dobry
Teddy - wszystko nieczynne, już ak keidyś było, co prawda dziwiłam się, że część knajpek była otwarta,ale nie wiem co za desperaci tam wtedy chodzili, szczególnie na sushi...

Pozwoliłam sobie odświeżyć wątek z umawiankami... az mi się miło zrobiło ;-)
Czy Drzewko już wyjechało??? Ktoś kojarzy? Bo może też by wpadło???

Syn mi usnął, idę na kawkę...
 
no wlasnie przejezdzalam i widziala otwarte knajpki, sklepy, to z nadzieja pomyslalam, ze i basen czynny... no nic, idziemy dzis, daleko nie mamy... ;-)

o Drzewku nic nie wiem, ale rzeczywiscie dawno nie zagladala....
 
Witajcie
ale cisza...
fajnie było wczoraj, bardzo dziękuję przybyłym za towarzystwo ;-) To kiedy znowu?
Idę zaraz świętowac imieniny mojej córki, syna dzis zaszczepiłam, waży bagatela, 6400, zebraliśmy komplementy, że proporcjonalny, grzeczny, że pięknie przybiera (no czuję w rękach ;) ), że spokojny. teraz odsypia.
 
dzien dobry... :-)

Magdusiek, Mateusz rzeczywiscie, ekhm... dorodny... ;-)

ze spotkania tez bardzo sie ciesze, zal mi tylko, ze nie dalam rady mlodego zabrac, ale nastepnym razem mam nadzieje warunki bardziej dopisza...

czapka przyjeta z entuzjazmem, przyznam, ze na glowie mojego dziecka wyglada lepiej niz luzem... ;-)
 
Hej
zniowu cicho się zrobiło jakoś.
jak tam Wam mijają dni?
Teddy - minę miałaś rzeczywiście nietęgą kupując czapkę ;-)
 
reklama
Hej!
Ja zaganiana... muszę wykończyć tematy przed urlopem, towarzystko też nadrobić zaległości i trochę na przyszłość ;-) Jest dobrze!
Teddy cieszę się, że czapka spodobała się.
 
Do góry