reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa - Ty nie miałas wyjechać? jakos tak mi sie wydawało...

Byłam wczoraj na Dzwoneczku - fajny film. Natalce bardzo się podobał, ale jak popatrzyłyśmy na zwiastuny filmów dla dzieci to znów dlugo nie pójdziemy, Natace z pięciu spodobał się jedynie jeden, nie powiem, ciesyz mnie to, bo pozostałe nie rokowały zbyt pozytywnie.
 
reklama
Hej!
Magdusiek dobrze kojarzysz, wyjechaliśmy w niedzielę tj. wczoraj! A pisałam w sobotę. Ale i tak mam laptopa, więc mogę i z wakacji pisać ;-) Fajnie tu jest, Krynica bardzo nam się podoba i morze i plaża... Oli zachwycony!
 
Hej
no własnie :-) cos mi się platało. A jesteście w jakimś hotelu, ośrodku czy na kwaterach?
Natalia też odlicza dni do wyjazdu cala zadowolona, ze pojedzie. Jak znam życie to pewnie załapie się jeszcze na jakiś wyjazd ;-) ide przeglądać oferty.
 
Witam!
ja juz po wszystkich szkoleniach. została mi jeszcze rozmowa kwalifikacyjna w kuratorium ( awans zawodowy niestety) na nauczyciela dyplomowanego. I rozpocznę troszkę wakacji.
rodzina juz wyjechała dziś a ja dołącze do nich w piątek.
Magdus, Nadia jakoś boi sie kina od bajki o smokach i na dzwoneczka nie chciała pójśc a szkoda.
 
Hej!
No i wróciliśmy! Było super, trochę krótko, ale dobre i to :-)
A tutaj upał... pranie już mam suche, a jeszcze 10 nie ma!

Co u Was? Na forum ciiisza.

Magdusiek jesteście, czy wyjechaliście?
 
Dzień dobry
wrócilismy dopiero wczoraj popołudniu, było super. Zła byłam, bo nie wzięłam telefonu Kasi, a byłam od niej rzut beretem, nad jeziorem zdworskim.
Dzieciaki kapitalnie, mieszkalismy nad samym jeziorem, pogoda była piekna więc super. Aż żal wracać ;-) Pocieszam się, że to nie ostatnie wakkacje w tym roku ;-)
 
witam!
magdus,rany byłas tak blisko,ze mogłam Cie odwiedzic w kazdej chwili.szkoda.
Ale licze na spotkanie!!!! juz teraz a na pewno w paxdzirniku.

Rusza nasz gabinet od 1 wrzesnia...troche strach... jeszcze nie jest do konca urzadzony,w tym tygodniu madojechac sprzzet do Integracji sensorycznej. nadia ma mnóswto frajdy zwiazanej z urzadzaniem gabinetu.Nowe zabawki wyróbowuje i sprzety.I juz wiem,że tampewnie urzadzę jej w tym roku urodzinki.

na zkupowym podam kilka propozycji do zakupu zabawek edukacyjnych,które nadia wypróbowala na sobie i jej sie podobały.
 
Hej
Kasiu - ja tam pewnie jeszcze kiedyś z dziećmi pojadę, bo Natalia była zachwycona i już prosiła, żeby znów tam pojechać, zupełnie inny wypoczynek niż ten, ktory ona zna ;-)
Gratuluje gabinetu! Rany, to już niedługo, co?

Własnie wróciłam z dziećmi z Łodzi, super było, pojechaliśmy spotkac się z dziećmi i z nowym braciszkiem - dzień młodszym od Mateusza. Była taka piękna pogoda, całe dni siedzieliśmy na dworze. dzisiaj mi ludek jęczał, że nie chce do przedszkola, pewnie, tez bym wolała zostać dłużej na jej miejscu ;-) Ale jak zwykle czasu zabrakło, żeby się spotkac ze wszystkimi, z którymi chciałam. Jeszcze mi jedna bratanica cioteczna niezwizytowana została, muszę do niej niedługo pojechać.
 
Hej!, Kasiu, ja też dziękuję, dwie już zakupiłam. brzmi ciekawie. : )
Fajnie że u Was fanie: wakacje udane, wypady nawet z Maluszkami, własny gabinet. Super! My też już po wakacjach. W tym roku wynajęliśmy dom na wsi blisko morza. Mieliśmy morze, święty spokój i piękną pogodę (prawie jak w Grecji). Poza tym Filip już od dwóch dni maszeruje z moja mamą do przedszkola i na razie super. (dzieci są same, mamy i babcie schowane). Weronika od środy a ja z Michałem na samotne drugie wakacje. Życ nie umierać. :) Ale wyrzuty sumienia mam straszne więc nie wiem czy dam radę wyjechać...
 
reklama
Drzewko - nie miej wyrzutów sumienia. Pomysl sobie - jestes tylko (i aż) mamą? To jedyne co Cie okresla? Chyba nie, prawda? Uważam, że każda para powinna raz na jakiś czas pobyć tylko we dwoje, bez dzieci, inaczej związek przestaje być normalny. niektórzy nie są w stanie wyjechać bez dzieci, ale ja akirat jestem zdania że to nie jest zdrowe ani dla dzieci ani dla ich rodziców. Sama jeszcze przez jakiś czas nie wyjade bez ludków, ale Wy powinniścue wykorzystać ten moment.
I uważam, ze moju wakacje rok temu na Gran canarii były jednymi z lepszych.

Własnie dostałam od K. część jego rozpisanych wyjazdów... mam tez już zdjęcia Mateusza do paszportu, można iśc do urzędu! I szukać wyjazdu!!!

A ktoś ma czas na kawę??? Jakoś w ciągu dnia? Czy nie bardzo?
 
Do góry